1

برپایی نمایشگاه عکس «من حسینی‌ام» در انجمن سینمای جوانان ایران

به‌ گزارش صبا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آژانس عکس انجمن سینمای جوانان ایران از روز سه‌شنبه 1 شهریور تا چهارشنبه 9 شهریور 1401 نمایشگاه عکس «من حسینی‌ام» را با هدف ارائه آثار 12 عکاس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر مشگین‌شهر، در نگارخانه جوان انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌کند.

نمایشگاه عکس «من حسینی‌ام» اولین نمایشگاه جمعی آژانس عکس ایران به شمار می‌رود که به مناسبت ماه محرم و صفر ترتیب داده شده است.

مهدی توحیدی، بهزاد جهانگیرزاده، آرمین حجازی، مهدی خانزاده، مهسا موسوی، مریم غایب، زینب صفری، سارا نوروزی، محدثه رضاوند، فاطمه اکبری، نرگس عطایی و فرزانه قنبری، 12 هنرمند عکاسی هستند که در مجموع 27 قاب عکس از آثار آنها به نمایش درخواهد آمد.

«من حسینی‌ام» روز سه‌شنبه 1 شهریور ساعت 10 صبح افتتاح خواهد شد.

همچنین، پیش‌تر، نخستین نمایشگاه عکس آژانس عکس انجمن سینمای جوانان ایران با نام «روایت فتح» به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر در 3 همزمان با 3 خرداد و دومین نمایشگاه هم در تاریخ 21 تیر با عنوان عکس «حج» به مناسبت برگزاری مناسک حج در نگارخانه جوان این مجموعه برگزار شده بود.

بازدید برای عموم مخاطبان آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به غیر از روزهای تعطیل برای بازدید این نمایشگاه به آدرس میدان ونک، خیابان گاندی، کوچه نوزدهم، پلاک ۲۰، طبقه اول مراجعه کنند.

انتهای پیام/