1

شرط‌بندی روی جانی دپ کار پرخطری بود!

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، حمایت از فیلمی با بازی جانی دپ در نقش لویی پانزدهم پادشاه فرانسه، همان چیزی است که وینسنت ماراوال رییس بخش بین‌الملل وایلدبانچ (Wild Bunch) از آن به عنوان بخشی از ریسک‌پذیری که در این شغل و تجارت ضروری است، توصیف می کند.

ماراوال در مصاحبه با روگ ساترلند در اولین کنفرانس مربوط به سرمایه گذاران خلاق سن سباستین، درباره 23 سال فعالیت خود در این تجارت صحبت کرد. او تاکید کرد شرط بندی روی «قوی سیاه» دارن آرنوفسکی شکست خورد، اما حالا به دنبال پیروزی با اولین فیلم جانی دپ پس از دادگاهش با امبر هرد است.

او همچنین گفت: فیلم درام عاشقانه تاریخی «ژین دو باری» نشان می دهد که گاهی لازم است ریسک کنیم. ما در حال همکاری با جانی دپ در نقش لویی پانزدهم هستیم. مردم گفتند با او فیلم نساز، اما ما او را دوست داشتیم. یادم می‌آید بحثی که با تهیه‌کننده داشتیم این بود که او گفت: فکر می‌کنی ما کار احمقانه‌ای انجام می‌دهیم؟ گفتم: احتمالا، اما اگر این کار را نکنیم، چه چیزی باقی می‌ماند؟

«ژین دو باری» بر اساس فیلمنامه‌ای نوشته مایون فیلمساز فرانسوی است که در این فیلم فرانسوی زبان، نقش آفرینی و کارگردانی کار را نیز برعهده خواهد داشت.

نتفلیکس این فیلم فرانسوی زبان را پس از اکران در سینما در فرانسه منتشر خواهد و کمپانی پخش کننده وایلدبانچ نیز فروش بین المللی آن را انجام خواهد داد.

ماراوال جای دیگری از این گفتگو خاطرنشان کرد که این صحبتش به این معنی نیست که همیشه تصمیم درست گرفته است او زمانی در کمپانی اش قید خرید فیلم «قوی سیاه» آرنوفسکی را زد و این فیلم به فروش موفق بیش از 300 میلیون دلاری رسید.

انتهای پیام/