بنیاد فارابی از سه کارگردان منتخب دبیر جشنواره فیلم کوتاه تهران حمایت می‌کند | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴
سیدمهدی جوادی مطرح کرد؛

بنیاد فارابی از سه کارگردان منتخب دبیر جشنواره فیلم کوتاه تهران حمایت می‌کند

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از آمادگی این بنیاد برای تامین سرمایه سه فیلمساز منتخب دبیر جشنواره فیلم کوتاه تهران برای ساخت فیلم اولشان خبر داد.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، سیدمهدی جوادی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی عصر روز دوشنبه ۲۵ مهر از ستاد برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران بازدید و با مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر جشنواره سی‌ونهم دیدار کرد.

جوادی در این دیدار ضمن گفتگو با مهدی آذرپندار پیرامون آثار و فرآیند برگزاری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران گفت: بنیاد سینمایی فارابی از سه کارگردان منتخب حاضر در بخش داستانی دوره سی و نهم جشنواره که توسط دبیر جشنواره انتخاب و معرفی خواهند شد، برای ساخت فیلم اولشان حمایت و در صورت ارایه فیلمنامه‌ای مطلوب از سوی آن‌ها، بودجه تولیدشان را تامین خواهد کرد.

وی افزود: اسامی سه فیلمساز براساس اعلام دبیر جشنواره فیلم کوتاه تهران در روز اختتامیه اعلام شده و آن‌ها اعتبارنامه حمایت فیلم اول سینمایی خود را دریافت خواهند کرد.

مهدی آذرپندار دبیر جشنواره نیز ضمن تشکر از پشتیبانی بنیاد سینمایی فارابی از جشنواره فیلم کوتاه تهران بیان کرد: در انتخاب این فیلمسازان مجموعه‌ای از عوامل مختلف با عنایت به سوابق حرفه‌ای‌ فیلمسازان در نظر گرفته خواهد شد و این فرصتی استثنایی است که با حمایت بنیاد سینمایی فارابی در این دوره از جشنواره فراهم شده است.

سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۱(۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۲) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است