1

خانم‌‌ها مسابقات لیگ برتر ورزشی را گزارش می‌دهند

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، رادیو ورزش و کانال رادیویی ورزش بانوان از امروز ۵ آبان ماه ۱۴۰۱، مسابقات لیگ برتر رشته‌های فوتسال، والیبال و بسکتبال زنان را توسط گزارشگران خانم به صورت زنده پوشش می‌دهد.

از زمان افتتاح کانال رادیویی ورزش بانوان مسابقات بین‌المللی و داخلی مختلفی از جمله رقابت‌ های جهانی دختران هندبالیست در رده نوجوانان، مسابقات زنان در پنجمین دوره بازی‌ های کشورهای اسلامی، هفتمین جام کنفدراسیون والیبال زنان آسیا و سومین دوره مسابقات لیگ قهرمانان فوتبال زنان آسیا توسط گزارشگران خانم پخش شد.

یکی از اتفاقات که در همین مدت رخ داد، کشف استعدادهای گزارشگری از بین خبرنگاران فعال در حوزه بانوان بود. این کانال رادیویی در روزهای آتی پوشش مسابقات لیگ برتر رشته‌های فوتسال، والیبال و بسکتبال را توسط گزارشگران خانم که در محل برگزاری بازی‌ها مستقر هستند به صورت زنده پوشش می‌ دهد.
جدول پخش این رویدادها به شرح ذیل است:
فوتسال بانوان سایپا و مهر عظام تهران پنج‌شنبه 5 آبان ماه ۱۴۰۱، ساعت 11 با گزارشگری پریسا پیرهادی
والیبال بانوان پیکان تهران و ذوب‌ آهن اصفهان جمعه 6 آبان ماه ۱۴۰۱ ساعت 13 با گزارشگری هیلدا حسینی‌خواه
بسکتبال بانوان نیکان تهران و شهرداری گرگان جمعه 6 آبان ماه ۱۴۰۱ ساعت 13 با گزارشگری معصومه کیانی

مسابقات لیگ برتر بانوان به صورت زنده از شبکه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز و همچنین از کانال رادیویی ورزش بانوان و از طریق نرم‌افزار ایرانصدا به تهیه‌کنندگی صدف سبحانی و گویندگی بتول مرادی بر امواج رادیو پخش می شود.

انتهای پیام/