اولین پردیس سینمایی قرچک آماده بهره‌برداری شد/ ۳ سالن و ۳۱۲ صندلی | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۱۱

اولین پردیس سینمایی قرچک آماده بهره‌برداری شد/ ۳ سالن و ۳۱۲ صندلی

پردیس سینمایی شهر قرچک ورامین آماده بهره برداری شد.

اولین پردیس سینمایی شهر قرچک

به گزارش صبا به نقل از  اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، با موافقت کمیسیون رسیدگی موضوع ماده ۸ آیین نامه ایجاد، ساماندهی ونظارت بر سالنهای نمایش فیلم، پردیس سینمایی شهر قرچک ورامین آماده بهره برداری شد.

محمدرضا فرجی مدیر کل دفتر توسعه زیر ساخت و فناوری سینمایی و سمعی بصری و رییس کمیسیون مذکور، ضمن تشکر از شهرداری قرچک برای احداث پردیس این اقدام را گامی در جهت توسعه زیرساخت های سینمایی در شهرهای کم برخوردار و تحقق شعارگسترش عدالت فرهنگی در دولت سیزدهم عنوان کرد.

این پردیس سینمایی، پیرو تفاهم‌نامه سازمان سینمایی و شهرداری قرچک به همت شهرداری قرچک در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰متر و زیربنایی در حدود ۱۱۰۰متر در شهرک طلاییه قرچک احداث شده است.

کلنگ این پردیس سینمایی که اولین سینما در شهر قرچک محسوب می شود، در سال ۹۷ به زمین زده شد. این پردیس سینمایی با ۳ سالن نمایش و ظرفیت ۳۱۲ صندلی آماده بهره برداری شده است.

کمیسیون رسیدگی موضوع ماده ۸ آیین نامه ایجاد، ساماندهی و نظارت برسالن های نمایش فیلم، متشکل از نمایندگان وزارت کشور، انجمن سینماداران، فرماندهی نیروی انتظامی، وزارت راه و شهرسازی، شهرداری و سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری، وظیفه بررسی و صدور موافقت اصولی ساخت و صدور مجوز بهره برداری از سالن های نمایش فیلم را عهده دارد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است