برگزاری کارگاه‌های تخصصی هنر و سینما در فرهنگسرای اندیشه | پایگاه خبری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

برگزاری کارگاه‌های تخصصی هنر و سینما در فرهنگسرای اندیشه

مجموعه کارگاه‌های تخصصی هنر و سینما با آموزش فیلمنامه‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی، بازیگری، فن بیان و گویندگی و کارگردانی سینما در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اندیشه، کارگاه‌های تخصصی هنر و سینما به همت فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

این کارگاه‌های تخصصی با هدف ارتقای دانش هنری و رسانه‌ای شهروندان تدارک دیده شده و با حضور استادان به اجرای برنامه‌های مختلفی همچون آموزش فیلمنامه‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی، بازیگری، فن بیان و گویندگی و کارگردانی سینما می‌پردازد.

فیلمنامه‌نویسی یکی از هنرهای تخصصی سینمایی است که در قالب مجموعه کارگاه‌هایی در فرهنگسرای اندیشه به علاقه‌مندان آموزش داده می‌شود. همچنین آموزش نمایشنامه‌نویسی توسط استادان هنرهای نمایشی و تئاتر و کارگاه‌های فن بیان و گویندگی نیز به عنوان یکی از تکنیک‌های تخصصی در انتقال پیام توسط استادان این رشته آموزش داده می‌شود.

واحد آموزش فرهنگسرای اندیشه به عنوان یکی از بخش‌های این مرکز، کلاس‌ها و کارگاه‌های متعددی را در عرصه‌های مختلف هنری، ورزشی، کتاب و ادبیات و … زیرنظر استادان هر رشته برگزار کرده و پذیرای عموم مخاطبان است.

همچنین باشگاه فیلم اندیشه به اجرای برنامه‌های متنوع هنری و سینمایی، اکران فیلم‌ها و نقد و بررسی آثار می‌پردازد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه و اطلاع از بقیه کلاس‌ها می‌توانند به فرهنگسرای اندیشه مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۸۸۷۶۰۱۶۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است