تماشای «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» با تخفیف دانشجویی | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

تماشای «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» با تخفیف دانشجویی

نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» به کارگردانی محمد ‌علیدادی در شب‌های پایانی اجرا با ۳۰ درصد تخفیف دانشجویی روی صحنه می‌رود.

بیوه‌های غمگین سالار جنگ

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی، نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» نوشته محمدامیر یاراحمدی و کارگردانی محمد ‌علیدادی، در چهار شب پایانی اجرا با سی درصد تخفیف دانشجویی تا ۲۵ آبان‌ روی صحنه خواهد رفت.

این نمایش درباره داستان خانه، خاندان و سرنوشت سه زن بیوه محمدتقی خان، بعد از مرگ اوست که در مواجهه با پیشکار دغل‌باز، ریاکار و چپاولگر مرد خانه قرار می‌گیرند. زنان در سه رده سنی نشانگر سه نسل جامعه هستند و خرس این داستان نماد قدرت خارجی بیرونی است که در پشت پرده اوضاع را کنترل می‌کند.

مهدیه ‌قره‌باغی، پرند ‌کانطوری، نگار ‌سلطانی، سمیه ‌قدیمی، معصومی، علی دولتی، ابوالفضل یوسفی، احمد زارع، حسام قهوه‌چی، آریو امیری و امیر حسین رستمی بازیگران این نمایش هستند.

بیوه‌های غمگین سالار جنگ

مهدیه قره‌باغی (تهیه‌کننده)، نگین ‌سلطانی (منشی صحنه)، احمد ‌زارع (دستیار کارگردان)، دیبا قاسمی و دریا قاسمی (موسیقی)، امیرعلی عمادی، محمد صفری، پیمان قاسمیانی (تیزر و عکس)، محمد ‌علیدادی (طراح دکور)، غزل ‌محمدی (طراح گریم)، مریم خرد، هلیا ‌شکری (طراح لباس و اجرای لباس) و نجمه دستورانی (گرافیست) از دیگر عوامل این اثر نمایشی به شمار می‌روند.

این نمایش تا بیست و پنجم آبان‌ماه ساعت ۱۹ در تماشاخانه اهورا روی صحنه است و مخاطبان می‌توانند بلیت این نمایش را با ۳۰ درصد تخفیف از سایت تیوال تهیه کنند.

عکس از میلاد میرزاعلی است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است