جشنواره قصه‌گویی از تهران به یزد منتقل شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵

جشنواره قصه‌گویی از تهران به یزد منتقل شد

میزبانی بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به استان یزد واگذار شد.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون،‌ میزبانی بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پس از ۶ دوره برگزاری در پایتخت از تهران خارج و به استان یزد واگذار شد.

بهمن سال ۱۳۹۳ هفدهمین دوره جشنواره جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به میزبانی کرمانشاه برگزار شد و پس از آن تهران میزبان تمامی دوره‌های ۱۸ تا ۲۳ این رویداد بین‌المللی بود. این در حالی است که سال ۱۳۹۹ به‌دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا، این رویداد با وقفه روبرو شد.

در حال حاضر بخش منطقه‌ای این جشنواره‌ از روز ۲۲ آبان آغاز شده و تا  روز ۳ آذر ۱۴۰۱ ادامه دارد تا برگزیدگان رقابت‌های این پنج منطقه و چند قصه‌گوی بین‌المللی در شهر یزد و در مرحله پایانی این رویداد با یکدیگر به رقابت بپردازند.

به گفته محمود مروج رییس بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، این جشنواره یکی از دست‌آوردهای مهم با پیشینه‌ای ارزشمند است که توانسته بیست‌وسه دوره خود را پربار پشت سر بگذارد.

بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دبیری‌ محمد گودرزی‌دهریزی همزمان با شب یلدا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است