روایت زندگی قهرمانان ورزشی ایران در شبکه مستند | پایگاه خبری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲
«تا پروانگی» به پخش رسید؛

روایت زندگی قهرمانان ورزشی ایران در شبکه مستند

«تا پروانگی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین رحمتی از شبکه مستند پخش می‌شود.

تا پروانگی

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، «تا پروانگی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین رحمتی عنوان مستندی از مجموعه مستندهای ورزشی با موضوع زندگی پرمدال ترین قهرمانان ایران است و در ۱۳ قسمت حدود ۴۵ دقیقه ای از شبکه مستند پخش می‌شود.

این مجموعه در شبکه مستند با نگاهی به زندگی پرافتخارترین ورزشکاران ایران تولید شده و تلاش و پشتکار، مقاومت، روحیه ورزشی و اخلاق حرفه ای  آنها را به تصویر می کشد.

«تا پروانگی» در ۱۳ قسمت به زندگی حمیده عباسعلی، سارا بهمنیار، سجاد گنج‌زاده و بهمن عسگری چهار کاراته کار ایران، ساره جوانمردی تیرانداز ایرانی و پرافتخارترین قهرمان المپیک، نازنین ملایی قایقران تیم ملی، اکرم خدابنده و مهلا مومن زاده تکواندوکار، زهره کودایی دروازه بان تیم ملی زنان، مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان، فرزانه توسلی دروازه بان تیم ملی فوتسال، گلنوش سبقت‌الهی ورزشکار رشته تیراندازی تپانچه و عضو تیم ملی و فریده ظریف دوست کاپیتان و عضو تیم ملی کبدی بانوان ایران می‌پردازد.

ساخت ۱۱ قسمت از این مجموعه مستند به پایان رسیده و تولید مستند پرتره گلنوش سبقت‌الهی و فریده ظریف دوست ادامه دارد.

«تا پروانگی» از امشب چهارشنبه، ۲۵ آبان با پخش مستند پرتره بهمن عسگری روی آنتن شبکه مستند می رود. این مجموعه چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۰ پخش می شود و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۰ خواهد بود.

مستند پرتره نازنین ملایی نیز پنجشنبه ۲۶ آبان از این شبکه پخش می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است