ویژه‌برنامه «جام ۲۰۲۲» از امشب روی آنتن می‌رود/ نصب دکور ویژه | پایگاه خبری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

ویژه‌برنامه «جام ۲۰۲۲» از امشب روی آنتن می‌رود/ نصب دکور ویژه

شبکه سه سیما از امشب 26 آبان با ویژه برنامه «جام ۲۰۲۲» در دکور جدید و با قابلیت فناوری AR به استقبال جام جهانی قطر می رود.

به گزارش صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، شبکه سه سیما با ویژه برنامه «جام ۲۰۲۲» در دکور جدید و با قابلیت فناوری AR به استقبال جام جهانی قطر می رود.

میثم فضلعلی مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما درباره جزییات دکور ویژه برنامه «جام ۲۰۲۲» گفت: این دکور به همت پیمان قانع با مساحتی در حدود ۴۰۰ مترمربع و بهره مندی از ١١٠ مترمربع دیوار تصویری (ویدیو وال) در ۲ بخش اصلی و میز خبر طراحی و اجرا شده است.

وی ادامه داد: طراحی غالب دکور بر مبنای رنگ و لعاب گرافیکی و نشانه های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خاصه میز مجریان، مطابق با نمای بیرونی استادیوم الثمامه که معرف و نماد مناسبی از فضای اسلامی و فرهنگی کشور قطر است با قطر ۴ متر است. این ورزشگاه میزبان بازی تیم ملی کشورمان و آمریکا نیز است.

فضلعلی در پایان با اشاره به به‌کارگیری فناوری ویژه در استودیوی ۱۱ سیما گفت: بهره مندی حداکثری از داده های گرافیکی در پس زمینه دیوار تصویری مجریان و نیز فناوری واقعیت افزوده ( AR ) به‌منظور انتقال محتوای جذاب از اطلاعات متنوع و مختلف جام با پوشش ۱۰ دوربین با کیفیت Full HD و … از دیگر جذابیت های برنامه است که امیدواریم مورد توجه مخاطبان محترم واقع شود.

ویژه برنامه «جام ۲۰۲۲» از امشب ساعت ۲۲:۳۰ با اجرای محمدحسین میثاقی و محمدرضا احمدی روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است