میشل پولنارف بعد از ۷ سال تور موسیقی برگزار می‌کند | پایگاه خبری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

میشل پولنارف بعد از ۷ سال تور موسیقی برگزار می‌کند

میشل پولنارف خواننده و ترانه سرای سرشناس بعد از 7 سال به صحنه موسیقی برمی گردد.

به گزارش صبا به نقل از آرتی‌ال، اتفاقی که غیرقابل پیش بینی بود اما امروز واقعیت پیدا کرده است؛ میشل پولنارف پس از ۷ سال به صحنه موسیقی برمی گردد. میشل پولنارف یکی از بزرگان موسیقی فرانسه قرار است یک تور کنسرت در سال ۲۰۲۳ برگزار کند. این خبر را میشل ساردو دوست و همکار این هنرمند نیز تایید کرد.

این تور کنسرت بین روزهای ۲۴ می تا ۸ جولای برگزار خواهد شد. پولنارف در روز ۲ جولای در آکورآرنا پاریس نیز برنامه ای اجرا می کند.

تور کنسرت سال آینده موقعیتی است تا در آن پولنارف ۷۸ ساله آسیب های ناشی از توقف زودهنگام تور کنسرت سال ۲۰۱۶ خود به دلیل مشکلات جسمانی را التیام ببخشد.

پولنارف روز جمعه ۱۸ نوامبر در یک برنامه تلویزیونی برای معرفی آلبوم جدیدش که همان روز جمعه منتشر شد حضور پیدا کرد و از برگزاری تور جدید کنسرت خود بعد از سال ها صحبت کرد.

میشل پولنارف خواننده و ترانه نویس سرشناس فرانسوی است که از نیمه دهه ۱۹۶۰ تا اوایل دهه ۱۹۹۰ بسیار محبوب بود. از مهمترین کارهای وی در دنیای سینما می توان به موسیقی متن فیلم «فقط برای دیگران اتفاق می افتد» با بازی مارچلو ماسترویانی و کاترین دنو به کارگردانی نادین ترنتینیان اشاره کرد.

انتهای پیام/

 

بخشی از موسیقی متن فیلم «فقط برای دیگران اتفاق می افتد» (۱۹۷۱) اثر میشل پولنارف

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است