من چه کسی هستم؟ | پایگاه خبری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

من چه کسی هستم؟

چاپ نخست کتاب «من چه کسی هستم؟» نوشتۀ فیلیپ بانتینگ با ترجمۀ پریسا روشن در انتشارات سروش به چاپ رسید.

به گزارش صبا به قل از روابط‌عمومی انتشارات سروش، کتاب «من چه کسی هستم؟» نوشتۀ فیلیپ بانتینگ با ترجمه پریسا روشن برای گروه سنی ب از سوی انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتـاب «من چه کسی هستم؟» بـه کـودکان و تمامی خوانندگانش ماهیت اصلی وجودی‌مان را، که همان روحمان است، یادآوری می‌کند؛ روحی فارغ از تمامی مرزبندی‌ها و تفاوت‌های اجتماعی، ظاهری، جنسیتی و ملیتی که در همگان مشترک است و از یک منشأ سرچشمه می‌گیرد. این کـتـاب بـرای کودکان بالای پنج سال نوشـتـه شـده اسـت و بـه رشـد و بینش آنها در مورد درک اصـل و منشأ حیاتشان کمک می‌کند.

تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که «من چه کسی هستم؟» یا برایتان پیش آمده که چند روز با خودتان خلوت کنید و دنبال خودتان بگردید؟ کتاب «من چه کسی هستم؟» کودکان را با خود واقعی‌شان آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب آمده است: «آیا من اسمم هستم؟

تو یک اسم داری، اما اسم تو نشان نمی‌دهد تو واقعاً کی هستی. اسم تو فقط مجموعه‌ای از حروف است. تو با اسم‌های دیگر هم همچنان می‌توانستی خودت باشی. این مجموعۀ صداها اینکه حالا کی هستی یا در آینده چه کسی می‌شوی را مشخص نمی‌کنند. درهرحال کسی که خیلی دوستت داشته، این اسم را برای تو انتخاب کرده است، پس اسمت را دوست داشته باش.»

چاپ نخست این کتاب در ۳۶ صفحۀ مصور خشتی رنگی، شمارگان ۳۰۰ نسخه و با قیمت ۸۰٫۰۰۰ تومان توسط انتشارات سروش در اختیار علاقه‌مندان این حوزه قرار گرفته است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند از طریق فروشگاه با شمارۀ ۸۸۳۱۰۶۱۰ و فروشگاه اینترنتی با شمارۀ ۶۶۴۱۵۴۰۱ تماس حاصل کنند. همچنین از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ انتشارات سروش به شماره ۰۹۹۲۱۶۰۵۱۱۹ و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com، برای تهیه کتاب اقدام کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است