اسامی برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای قصه‌گویی | پایگاه خبری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵
به میزبانی کانون استان تهران؛

اسامی برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای قصه‌گویی

آیین پایانی بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی منطقه ۵ کانون با معرفی برگزیدگان برگزار شد.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، آیین پایانی بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی منطقه ۵ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ظهر روز دوشنبه ۳۰ آبان با معرفی برگزیدگان برگزار شد.

برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای قصه‌گویی به شرح زیر معرفی شدند:

برگزیدگان بخش مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها

احمدی کریمی از استان خراسان شمالی با قصه‌ «پلنگ و دایی گربه»

زهرا گرمابه از استان گلستان با قصه «مهمان‌های ناخوانده»

فاطمه موسوی از استان البرز با قصه «دفتر جهان‌نما»

زینب شکیبا از استان تهران با قصه «ایوب»

محترم ترحمی از استان سمنان با قصه «چرخ‌های جورواجور»

برگزیدگان بخش زبان اشاره

المیرا پارسا از استان تهران با قصه «خوب شد، بد شد»

برگزیدگان بخش آیینی سنتی نوجوان

ثنا اکبرزاده از استان تهران با قصه «سفر بیژن به توران»

مهسا یحیوی از استان مازندران با «نقل بیژن و منیژه»

محمدمهدی مرادی از استان مازندران با قصه «گذر سیاوش از آتش»

تقدیری بخش آیینی سنتی نوجوان

سمانه موسوی از استان البرز با قصه «فرزند ایران زمین»

احسان عبداللهی از استان تهران با قصه «پوریای ولی»

پریا طاهری از استان گیلان با نقل «رستم و سهراب»

فاطمه حصاری از استان خراسان شمالی با نقل «سهراب و گردآفرید»

طهورا میاری از استان مازندران با قصه «رزم رستم و خاقان چین»

برگزیدگان بخش آیینی سنتی بزرگسالان

فاطمه زارعی از استان گیلان با قصه «نبرد دیو سپید»

حسین غلامی از استان مازندران با قصه «انتقام بستور از بی درفش»

امیر تنها از استان گیلان با «نقل رودابه و کک کوهزاد» و سیدرضا آل‌داوود از سمنان با «نقل گردآفرید»

تقدیری بخش آیینی سنتی بزرگسالان

محمد محزون از استان خراسان شمالی با نقل «افراسیاب»

صبا گوهری از استان مازندران با قصه «نبرد سهراب و گردآفرید»

فاطمه جمالی باشی از استان سمنان با قصه «گذر سیاوش از آتش»

برگزیدگان بخش ملی نوجوان

مهدیس اخلاقی از استان البرز با قصه «لولوی‌ آوازه‌خوان»

کیارش رهبری از استان سمنان با قصه «تیرانداز جوان»

آرینا نوذری از استان البرز با قصه «پسر جنگل‌کوه»

یگانه طبسی از استان گلستان با قصه «شاه میداس و انگشتان جادویی»

آنیتا اصغری از استان تهران با قصه «استاد محمد پینه‌دوز»

تقدیری بخش ملی نوجوانان

آناهیتا قربانی از استان گلستان با قصه «پادشاه هنرمند»

تینا جواهری کیا از استان تهران با قصه «پیراهن بی‌بی نازنین»

ریحانه وحدانی حصاری از استان خراسان شمالی با قصه «ببین و نپرس»

ترانه شیرزادی از استان مازندران با قصه «مرغنه جنگی»

برگزیدگان بخش ملی بزرگسالان

الهه تاجیک از استان تهران با قصه «گلاب خاتون و دنیا»

مریم مهدی‌پور از استان البرز با قصه «دلواپس‌شاه»

معصومه شهریاری از استان گلستان با قصه «همیشه پشیمان»

بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی منطقه ۵ کشوری با حضور ۷۸ قصه‌گو از استان‌های البرز، گیلان، خراسان شمالی، سمنان، تهران، گلستان و مازندران به مدت سه روز از ۲۸ تا ۳۰ آبان ۱۴۰۱ به میزبانی استان تهران برگزار شد.

سودابه امینی، پروانه کیانیان و فریبا حبیبی داور بخش ملی، وحیده نظری داور بخش زبان اشاره و فهیمه باروتچی داور بخش آیینی سنتی این مرحله از جشنواره بیست‌وچهارم قصه‌گویی بودند.

بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی منطقه پنج کشوری روز ۳۰ آبان ۱۴۰۱ در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است