فیلمی که حجاب را رعایت نکند متوقف می‌شود/ مراقب اعتبار و سرمایه‌تان باشید | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰
یکی از مدیران سازمان سینمایی:

فیلمی که حجاب را رعایت نکند متوقف می‌شود/ مراقب اعتبار و سرمایه‌تان باشید

یکی از مدیران دفتر تولید سازمان سینمایی نسبت به انتشار خبر تولید آثار سینمایی به دو وجه بی‌حجاب و با حجاب واکنش نشان داد.

به گزارش صبا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان سینمایی، بهمن حبشی یکی از مدیران دفتر تولید سازمان سینمایی در واکنش به خبر فیلمبرداری برخی آثار سینمایی در دو شکل بی حجاب و با حجاب گفت: بر اساس اطلاع موثق سازمان سینمایی چنین خبری صحت ندارد و هیچ یک از فیلم‌های سینمایی در حال تولید دست به چنین اقدام قانون شکنانه‌ای نزده اند.

وی افزود: بدیهی است در صورت صحت چنین خبری، فیلم موردنظر در هر مرحله ای از ساخت و تولید، متوقف و تبعات جبران ناپذیری را برای سازندگان اثر در پی خواهد داشت.

حبشی ادامه داد: توصیه ما به عنوان سازمان سینمایی به سرمایه گذاران، تهیه‌کنندگان و کارگردانان این است که مراقب اسم، اعتبار و سرمایه خود باشند چراکه تبعات هرگونه تخطی از قوانین رسمی کشور متوجه عوامل اصلی خواهد بود.

وی عنوان کرد: سینمای ایران همواره سینمایی شریف، قانونمند و متعالی بوده و بدون تردید مطابق با قوانین رسمی و موجود کشور به حیات پر برکت خود ادامه خواهد داد.

حبشی اعلام کرد: بر اساس پیگیری‌ها و اطلاع دقیق مسئولان سازمان سینمایی پروژه‌های در حال تولید کاملا منطبق بر قوانین و مقررات در حال تولید است و حاشیه سازی‌ها تاثیری بر روند طبیعی تولید و زیست حرفه ای و قانونمند سینماگران نخواهد گذاشت.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است