1

پخش فصل هشتم «کام شیرین» از امروز ۵ آذر

«کام شیرین»به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه دو، فصل هشتم «کام شیرین» با اجرای زهرا شوقی و امیر رضایی از امروز شنبه 5 آذر ساعت 18:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

فصل جدید «کام شیرین» شنبه و دوشنبه با حضور کارشناس برنامه رضا نظری و مهمانان حاضر در استودیو به بررسی موضوعات پیرامون روابط زوجین و آموزش مهارت‌های توسعه فردی و زندگی زناشویی می‌پردازد و یکشنبه و سه‌شنبه نیز با نام «مثبت کام شیرین» ضمن تکمیل بحث روز پیش به پیامک‌های مردمی پاسخ داده و با یکی از مخاطب‌ها به صورت تلفنی به گفتگو می‌پردازد.

سیدعلیرضا مرتضوی یکی دیگر از کارشناسان این برنامه است که اجرای بخشی به نام «کافه هفت‌ ساله‌ها» را برعهده دارد و در این بخش با زوج‌هایی که عمر زندگی مشترکشان از 7 سال گذشته گفتگو می‌شود.

مستند گزارشی «یه حبه قند» نیز به سراغ پدربزرگ و مادربزرگ‌هایی می‌رود که زندگی مشترک‌ آنها طعم شیرینی داشته و درباره عوامل پایداری زندگی‌شان با آنها به گفتگو می‌پردازد و همچنین در بخش «پاکت نامه» نیز یک نامه عاشقانه زوجین به یکدیگر خوانده می‌شود.

موضوع نخستین قسمت فصل هشتم «کام شیرین» که امشب روانه آنتن می‌شود، تصمیم‌گیری مشترک است و یکشنبه 6 آذر نیز درباره همین موضوع گفتگو می‌شود.

برنامه «کام شیرین» کاری از گروه خانواده و به تهیه‌کنندگی مرتضی یعقوبی است که از شنبه تا سه‌شنبه ساعت 18:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود و بازپخش این برنامه روز بعد حوالی ساعت ۱۳:۱۵ خواهد بود.

انتهای پیام/