برنامه‌های معاونت تولید کانون در دهه فجر اعلام شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۳۶
انتشار کتاب‌های جدید، اکران آنلاین فیلم‌های کانون

برنامه‌های معاونت تولید کانون در دهه فجر اعلام شد

معاونت تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت دهه فجر و چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های متنوعی را برگزار می‌کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، ۱۰ پویانمایی و یک فیلم سینمایی به‌صورت رایگان از روز ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱در قالب مجازی نمایش داده می‌شود.

اسامی این فیلم سینمایی و ۱۰ پویانمایی به ترتیب روزهای نمایش (۱۲ تا ۲۲ بهمن) عبارت است از: انیمیشن «میلاد» و  «کشتی نوح» اثر صفرعلی اصغرزاده، انیمیشن «سفر بیداری» کار مرتضی احدی، انیمیشن «سپیدبالان» اثر عبداله علیمراد، انیمیشن «همنشین» به کارگردانی صفرعلی اصغرزاده، انیمیشن «کیمیاگر» اثر مهدی خرمیان، انیمیشن «تبر» ساخته احمد عربانی، فیلم سینمایی «مسیر عشق» به کارگردانی بیژن شکرریز، انیمیشن «اتحاد» اثر نازنین سبحان‌سربندی، انیمیشن «ژنرال و بادبادک» ساخته محمدعلی سلیمان‌زاده و انیمیشن «گلباران» اثر علی‌اکبر صادقی.

هر یک از این آثار در روز اعلام‌شده از سوی امور سینمایی کانون پرورش فکری، در بستر Cinema.kpf.ir/film به مدت ۲۴ ساعت برای عموم مردم نمایش داده می‌شود.

بر اساس این خبر، تولید و چاپ ۲۲ عنوان کتاب جدید از سوی انتشارات کانون و تجدید چاپ ۲۰۰ عنوان از کتاب‌های پرمخاطب کانون از برنامه‌های انتشارات کانون در این دهه است.

اجرای نمایش رایگان برای خانواده‌های شهدا و جانبازان در مرکز تئاتر کانون، اجرای نمایش (بدن ما) در مراکز درمانی و مدارس و اکران آنلاین و رایگان نمایش در پایگاه اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از دیگر برنامه‌های معاونت تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روزهای دهه مبارک فجر است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است