1

تغییر کنداکتور «شبکه تماشا» همزمان با آغاز دهه فجر

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه تماشا ؛ همزمان با آغاز دهه فجر شبکه تماشا کنداکتور روتین خود را تغییر داده است و سریال های « طبل تو خالی»،«از نفس افتاده»،«ریحانه»،« ششمین نفر»،«باهم»،«نون خ»،«هفت ثانیه» برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.

ساعت 18 سریال « طبل تو خالی»
سریال انقلابی «طبل توخالی» به کارگردانی احمد نجیب زاده و بازی زنده یاد ناصر گیتی جاه، کیومرث ملک مطیعی، منوچهر حامدی، محمد ورشوچی، رضا کرم رضایی، حسین پناهی، فرهاد خان محمدی و… هر روز ساعت 18 روی آنتن شبکه تماشا می رود و ساعت12 روز بعد بازپخش آن ساعت 12 روز بعد پخش خواهد شد.
داستان سریال «طبل توخالی» در توطئه‌ای به منظور براندازی نظام جمهوری اسلامی، یکی از عوامل رژیم گذشته به کمک شخصی که شباهت ظاهری زیادی به محمدرضا پهلوی دارد، مرگ شاه را تکذیب کرده و شایعه بازگشت او را پخش می‌کند. عوامل بیگانه نیز به کمک او می‌شتابند، اما دست‌اندرکاران توطئه، یکدیگر را نیز به بازی می‌گیرند تا آنکه سرانجام رازشان فاش و همگی دستگیر می‌شود.
ساعت 19 سریال «باهم»
سریال «باهم» که تولید کشور چین و به نویسندگی و کارگردانی پنگ سان یوانا ساخته شده، به موضوع شیوع بیماری کرونا، اتفاقات این بیماری و نحوه برخورد مردم چین با این بیماری می‌پردازد، این سریال براساس داستان های واقعی تولید شده و همه اسامی هم در این مجموعه واقعی هستند.
مجموعه تلویزیونی با هم هر شب ساعت 19 پخش و در ساعات ۱ بامداد و ۱۳ و ۷ عصر هم از شبکه تماشا بازپخش می شود.
ساعت 20 سریال « نون خ »
سریال «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی از مجموعه های طنز در سال های اخیر است که ساخت آن تا فصل چهارم ادامه پیدا کرده است.
فصل اول سریال «نون خ» از امشب ساعت 20 روی آنتن شبکه تماشا می رود و بازپخش آن 2،8،14 روز بعد پخش می شود.
داستان سریال «نون خ» از فصل اول تا سوم درباره زندگی نورالدین خانزاده با بازی (سعید آقاخانی) است که در استان کرمانشاه زندگی می کند و اتفاقاتی که برای خانزاده و دخترهایش و همچنین اهالی روستا رخ می دهد، مسیر قصه را تعیین می کند.
در این سریال بازیگران دیگری همچون علی صادقی، هدیه بازوند، علی صالحی، میرطاهر مظلومی، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، صهبا شرافتی، فریده سپاه منصور، حمیدرضا آذرنگ و… به ایفای نقش پرداخته اند و حسن معجونی جدیدترین بازیگری است که در فصل چهار به جمع بازیگران پیوسته است.
ساعت 21 سریال «از نفس افتاده»
«از نفس افتاده» به کارگردانی قاسم جعفری در سال 1385 ساخته شده و داستان آن پیرامون حوادث منجر به انقلاب اسلامی ایران است. «آرش» که عکاس و خبرنگار ساواک است برای ماموریتی به همراه «فخیمی» و «دکتر گلزار» به شهر رامسر می روند.
ساواک دختری به نام «شیده موسویان» را که اسناد و مدارک مهمی مربوط به سران مملکتی را به همراه دارد، دستگیر می کند. آرش، شیده را که هم بازی دوران کودکی اش است فراری می دهد، عقاید شیده بر روی آرش تاثیر می گذارد این دو با هم ازدواج می کنند و آرش به ساواک پشت می کند و….
اشکان خطیبی، خاطره حاتمی، علیرام نورایی، شهرام عبدلی، زهره فکوری، آتوسا راستی، عزت الله جامعی و…. در سریال «از نفس افتاده» با نویسندگی فرهاد طب‌نوری و تهیه کنندگی صدیقه صحت نقش آفرینی کرده اند.
سریال «از نفس افتاده» ساعت 21 روی آنتن شبکه تماشا می رود و بازپخش آن 3،9،15روز بعد پخش می شود.
ساعت22 سریال «هفت ثانیه»
سریال «هفت ثانیه » محصول 2018 است که داستان درباره پسر جوان آمریکایی آفریقایی توسط یک پلیس دچار صدمه وخیمی می شود، تنش ها میان شهروندان آمریکایی آفریقایی و پلیس های قفقازی در شهر جرسی بالا میگیرد . در این سریال بر محوریت همان مسئله تبعیض نژادی و نژاد پرستی و بی عدالتی در مورد شهروندان آمریکایی-آفریقایی است که فضای داستان را تحت شعاع قرار می دهد.
سریال «هفت ثانیه» ساعت22 روی آنتن شبکه تماشا می رود و بازپخش آن 4،10،16روز بعد پخش می شود.
ساعت 23 سریال «ریحانه»
سریال ریحانه به کارگردانی سیروس مقدم هر شب ساعت 23 روی آنتن شبکه تماشا می‌رود.
سریال ریحانه داستان زندگی دختری به همین نام و با بازی زیبا بروفه را روایت می‌کند که ناگهان پی می‌برد از نظر پیشینه خانوادگی آن چیزی نیست که تاکنون زندگی کرده است. همین مسئله او را با بحران هویت روبه‌رو می‌سازد.
علاوه بر زیبا بروفه، حسن پورشیرازی، رؤیا تیموریان، پیام صابری، افسر اسدی، حسین سحرخیز، مرجان محتشم، نیکو خردمند، نگار فروزنده، عنایت بخشی، ایرج نوذری، صالح میرزاآقایی، زهره فکور صبور، نعیمه نظام‌دوست، کاوه سماک‌باشی و سیما مطلبی در سال ۸۴ در سریال ریحانه نقش‌آفرینی کرده‌اند.
علاقه‌مندان می‌توانند بازپخش این سریال را ساعت 5،11،17 دنبال کنند.

ساعت 24 سریال« ششمین نفر»
مجموعه تلویزیونی «ششمین نفر» به‌کارگردانی بهمن گودرزی از امشب روی آنتن شبکه تماشا می رود.
در خلاصه داستان این سریال آمده است: پیش از انقلاب و در پی قتل پدر سرگرد آسایش که از افسران بلند پایه ارتش است، داود برادر همسر او به اتهام قتل دستگیر می‌شود. این اتفاق سرآغاز روشن‌شدن ماجراهای پنهان دیگری است که…
رحیم نوروزی، نرگس محمدی، پولاد کیمیایی، کامران تفتی و زنده‌یاد عسل بدیعی در این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.
بر اساس این گزارش، سریال «ششمین نفر» ساعت 24هر شب پخش می‌شود و بازپخش آن 6 صبح روز بعد خواهد بود.
خ