تازه‌ترین اثر نویسنده و شاعر دهه‌هشتادی منتشر شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۹

تازه‌ترین اثر نویسنده و شاعر دهه‌هشتادی منتشر شد

«مومیایی شبیه عشق من است» چهارمین مجموعه داستان حسین بازپور روانه‌ بازار کتاب شد.

به گزارش صبا، «مومیایی شبیه عشق من است» در شهرهای اهواز، اصفهان، مشهد و کرج با راوی اول شخص، راوی سوم شخص محدود و راوی دانای کل برای جوانان روایت شده‌ است.

چرخ و فلک، صبح جمعه، آزمون تیزهوشان، بیست و چهارم آبان، کلاس دوم دبستان، هتریک کنکور و فقط کمی دورتر اسامی بخش‌های این کتاب هستند.

در مقدمه حسین بازپور نویسنده کتاب آمده است: در این کتاب، به مسائل و دغدغه‌های نسل جوان پرداختم، این دغدغه‌های یکی-دو مورد نیستند؛ هرچقدر در مورد مسائل و مشکلات نسل جوان نوشت، کم است. این درحالی است، که نه تنها راجع‌به به مشکلات این نسل نمی‌نویسیم، بلکه راه‌چاره‌ای هم برای حل این مسائل نداریم. در تلاش بودم به دغدغه‌های این نسل جوان، به‌صورت کلی نگاه کردم و روی چند موضوع از جمله، مسائل عاطفی، رویاها؛ آرزوها، سربازی، بیکاری و… بپردازم.
شخصیت‌های مختلفی با تیپ‌های متفاوتی را خلق کردم و در ایجاد گره در داستان، توجه‌ی ویژه کردم که بتوانم داستان‌هایی جذاب را بنویسم.
از شهرهای مختلفی در داستان‌ها با راوی‌های مختلفی بهره بردم تا بتوانم حل مطلب را به‌خوبی ادا کنم و طیف بیشتری از جامعه‌ی جوانان را با کتاب همراه کنم.
در آینده، تمایل دارم بیشتر راجع‌به مسائل و دغدغه‌های نسل جوان بپردازم و بنویسم. هم‌چنین مجموعه داستان دیگری تحت عنوان «به مامان چیزی نگو» را در تابستان سال آتی توسط نشر تیماج منتشر خواهم کرد.

این مجموعه داستان کوتاه، شامل هفت داستان در هفتاد صفحه است. این کتاب در تیراژ ۵۰۰ نسخه و با طراحی جلد سیاوش برادران با قیمت ۳۵ هزار تومان توسط انتشارات تیماج منتشر شده‌ است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است