حضور «تشک» در جشنواره سن‌لوئیس آمریکا | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۳۹

حضور «تشک» در جشنواره سن‌لوئیس آمریکا

فیلم کوتاه «تشک» ساخته آرش حسن‌پور به بیست‌ونهمین دوره از جشنواره سن لوئیس آمریکا راه‌یافت.

به گزارش صبا، فیلم کوتاه «تشک» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی آرش حسن‌پور به بیست‌ونهمین دوره از جشنواره سن لوئیس آمریکا راه‌یافت.

جشنواره بین‌المللی سن‌لوئیس (SLOIFF) از مهمترین رویدادهای فیلم در کشور آمریکاست که هر ساله در سن‌لوئیس اوبیسپو، کالیفرنیا برگزار می‌شود.

این فستیوال در شش روز برگزاری خود، فیلم‌های معاصر و کلاسیکی را که به آن راه یافته‌اند، در تئاتر تاریخی فرمونت و دیگر مکان‌های کالیفرنیا به نمایش می‌گذارد.

بیست‌ونهمین دوره این جشنواره از ۲۵ تا ۳۰ آپریل مصادف با ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

فیلم کوتاه «تشک» پیش از این نیز به سی‌و‌ششمین دوره از جشنواره cinekid  هلند، که رویدادی مخصوص فیلم‌های کودک و نوجوان به شمار می‌آید، راه پیدا کرده بود.

محمد سروش علیشاهی، فاطمه نیشابوری، یدالله شادمانی، محمد امین محمدی و سالار قدیمی بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداختند.

عوامل سازنده «تشک» عبارتند از:

آرش حسن‌پور (نویسنده، تهیه کننده و کارگردان)، وحید ابراهیمی(فیلمبردار)، علی نیازی (صدابردار)، محمد نجاریان (تدوین)، محمود موسوی‌نژاد (صداگذار)، علی نیک‌رفتار(عکاس)، علی فراورده (طراح پوستر)، آرش حسن‌پور (طراح صحنه و لباس)، میثم قراگزلو (طراح چهره‌پردازی)، رامین کاظمی(مدیر تولید)، امین هنرمند (آهنگساز)، کامران سحرخیز (اصلاح رنگ و نور) و حامد قریب (مشاور رسانه‌ای) اشاره کرد.

پخش جهانی این اثر برعهده کمپانی بین‌المللی Raw به مدیریت فریما خلیلی است. 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است