فصل هشتم پاتوق فیلم کوتاه تهران کلید خورد | پایگاه خبری صبا
امروز ۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۸
با تحلیل و کارشناسی فریدون جیرانی

فصل هشتم پاتوق فیلم کوتاه تهران کلید خورد

فصل هشتم پاتوق فیلم کوتاه تهران با حضور فریدون جیرانی با نمایش ۴ فیلم کوتاه داستانی در سینما بهمن با همراهی کارگردانان و عوامل فیلم‌ها آغاز شد.

به گزارش صبا، فصل هشتم پاتوق فیلم کوتاه تهران با حضور فریدون جیرانی از روز دوشنبه ۱۵ اسفند‌ماه ۱۴۰۱ با نمایش ۴ فیلم کوتاه داستانی در سینما بهمن با همراهی کارگردانان و عوامل فیلم‌ها و حضور بانیپال شومون و پیام آزادی آغاز شد.

در اولین جلسه از فصل هشتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار شد، فیلم‌های‌کوتاه داستانی «بَدل» به‌‌کارگردانی روناک جعفری،  «سقف کاذب» به‌کارگردانی محسن نجفی‌مهری،  «سایکو» به‌‌کارگردانی مصطفی داوطلب، «نوشابه مشکی» به‌کارگردانی محمد پایدار به نمایش در آمدند.

در این رویداد فریدون جیرانی، نویسنده، کارگردان و منتقد سینما به‌ عنوان کارشناس ویژه جلسه اول، پس از اکران آثار با کارگردان‌های فیلم‌های کوتاه به نمایش درآمده به گفتگو نشست و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار داد.

علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت رایگان، هر هفته روزهای دوشنبه ساعت ۱۵ با حضور در پردیس سینمایی بهمن تهران، ضمن تماشای فیلم‌ها، از جلسه اکران و نقد و بررسی فیلم‌های استفاده کنند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است