مدیر شبکه پنج با مدیران، مجریان و تهیه‌کنندگان این شبکه دیدار کرد | پایگاه خبری صبا
امروز ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۴۰

مدیر شبکه پنج با مدیران، مجریان و تهیه‌کنندگان این شبکه دیدار کرد

سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما به بهانه تلاش صادقانه و بی دریغ برنامه سازان،  دیداری صمیمی با مدیران گروه، مجریان و تهیه کنندگان این شبکه داشت.
به گزارش صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، اشناب ضمن اشاره به حوادث اخیر در کشور، بر ماموریت خطیر برنامه سازان شبکه تهران تاکید کرد و افزود: در چند ماه گذشته دشمن سعی کرد زخم هایی به ملت شریف ایران، نظام و رسانه وارد کند که به لطف و مدد الهی همه ی سناریو های آنها نقش بر آب شد.مدیر شبکه تهران سیما تاکید کرد: دشمن سناریو های متعددی علیه نظام و جمهوری اسلامی ایران طراحی و ترسیم کرده بود و از شرورترین احزاب، گروه ها و اشخاص برای پیاده سازی اهداف خود مدد گرفته بود. آنها دشمنی های چندین ساله ی خود را کنار گذاشتند و با یکدیگر بیعت کردند تا عملیات های روانی و اجتماعی خود را برای مردم عزیز ایران طراحی و اجرا کنند.
اشناب افزود: در این هجمه سنگین رسانه ای علیه هنرمندان کشور، با وجود همه سختی ها، تهدید ها، ارعاب و … اقدامات شما روی آنتن رسانه ملی مایه مباهات و سربلندی ایران، مردم و رسانه ملی است.
وی افزود: ما باید مراقب امنیت اجتماعی و آرامش خاطر مردم کشورمان باشیم و با صدای بلند و با افتخار، این امنیت و آرامش ایران را که مدیون شهدای دفاع مقدس، شهدای امنیت و مدافعین حرم و همچنین شهدای سلامت هستیم از قاب رسانه ملی بلند و بلندتر فریاد بزنیم.
وی به مهمترین ویژگی نا آرامی‌های اخیر که همانا عملیات رسانه‌ای دشمن بود تاکید کرد و افزود: در اغتشاشات اخیر عملیات رسانه ای دشمن بسیار پرحجم و پیچیده بود که با واقعیت‌های صحنه بسیار مغایرت داشت. در این زمان نقش ما به عنوان رسانه پررنگ تر از قبل می شود و ما هستیم که باید قد علم کنیم و مقابل هجوم دشمن ایستادگی کنیم و واقعیت های کشور را در برای مردم به تصویر بکشیم.
در پایان مدیر شبکه پنج سیما ضمن تبریک میلاد حضرت حجت (عج) برای همه همکارانش در رسانه ملی و شبکه پنج سیما در سال جدید پیش رو آرزوی موفقیت، بهروزی و سربلندی کرد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است