فهرست برگزیدگان بخش‌های ۶ گانه مقاومت۱۷ / «موقعیت مهدی» رکورددار شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۲۸

فهرست برگزیدگان بخش‌های ۶ گانه مقاومت۱۷ / «موقعیت مهدی» رکورددار شد

فیلم «غریب» ساخته محمدحسین لطیفی بهترین فیلم و «موقعیت مهدی» ساخته هادی حجازی‌فر با 4 جایزه [۳ جایزه و یک تقدیر] دربخش اصلی و یک جایزه در بخش دفاع مقدس رکورددار کسب جوایز هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت شد و «غریب»، «اتاقک گلی»، «ضد» و «سرهنگ ثریا» پس از این فیلم قرار گرفتند.

به گزارش صبا، در بخش اصلی جشنواره هفدهم جوایز به شرح زیر اهدا شد:
*بهترین فیلم مستند بلند: تقدیر از حسین الهام کارگردان «عملیات المپیک» و اهدای جایزه به سمیه ذاکری خطیر کارگردان مستند «اگولانتینگ»
*بهترین مستند نیمه بلند: مهدی آخوندی کارگردان مستند «به رنگ انار»
*بهترین فیلم داستانی کوتاه: تقدیر از حسین دارابی برای «محافظ» و جایزه به «هانه» ساخته میثم ملکی پور
*بهترین مستند کوتاه: نعمت الله سرگلزایی کارگردان مستند «مادر»
*بهترین پویانمایی: سید محسن پورمحسنی شکیب برای پویانمایی «پوتین»

*بهترین سریال: تقدیراز سریال «حارس القدس» به کارگردانی زیاد علی

بیشترین جایزه برای «موقعیت مهدی»
فیلم «موقعیت مهدی» ساخته هادی حجازی‌فر با ۴ جایزه [۳ جایزه و یک تقدیر] رکورددار کسب جوایز هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت شد و «غریب»، «اتاقک گلی»، «ضد» و «سرهنگ ثریا» پس از این فیلم قرار گرفتند.
*فیلم‌های بلند:
بهترین جلوه‌های ویژه: اسد نجفی برای فیلم «دسته دختران»
بهترین فیلمبرداری،: عبدالله عبدی نسب برای فیلم «غریب»
بهرین صدابرداری: روح الله حد پور سراج برای فیلم «موقعیت مهدی»
طراحی گریم: شهرام خلج برای فیلم «غریب»
طراحی بهترین طراحی صحنه: محسن خدابخشی برای فیلم «اتاقک گلی»
بهترین موسیقی متن: مسعود سخاوت دوست برای فیلم «موقعیت مهدی»
بهترین بازیگر زن: تقدیر از ژیلا شاهی برای «موقعیت مهدی» و جایزه بهترین بازیگر زن به ژاله صامتی برای «سرهنگ ثریا»
بهترین بازیگر مرد: تقدیر از تورج الوند برای «اتاقک گلی» و جایزه بهترین بازیگر مرد به مهدی نصرتی برای «ضد»
بهترین فیلمنامه: حسین تراب‌نژاد برای فیلم «ضد»
بهترین کارگردان اول: محمد عسگری برای «اتاقک گلی»
بهترین کارگردانی: هادی حجازی‌فر برای «موقعیت مهدی»
بهترین فیلم: «غریب» به تهیه‌کنندگی حامد عنقا
جایزه ویژه هیئت داوران: لیلی عاج برای کارگردانی «سرهنگ ثریا»

جایزه ویژه دبیر جشنواره: هادی محمدپور برای کارگردانی «های پاور»

 

فهرست کامل جوایزه هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت

 

* بخش روایت قلم [جایزه شهید سید مرتضی آوینی]

 

نامزدهای دریافت جایزه بهترین فیلمنامه بلند بخش روایت قلم:
مرگ به فرمان خودم به نویسندگی هوشنگ جاوید دریادار بایندر به نویسندگی عبدالرحمن شلیلیان
۰۳ سی سی خون به نویسندگی محسن راست خانه _ راحله پاشایی

جایزه بهترین فیلمنامه بلند در بخش روایت قلم تعلق می گیرد به: 
عبدالرحمن شلیلیان برای فیلمنامه «دریادار بایندر»

نامزدهای دریافت جایزه بهترین فیلمنامه کوتاه بخش روایت قلم:
سوگلین به نویسندگی مهدی صالحیار انها نمی دانستند به نویسندگی زهرا یزدانپناه انسوی شط به نویسندگی سعید سراج سکوت سیاه به نویسندگی محمدجواد صالحی شجاعت به نویسندگی سیدپرویز شجاعی

جایزه بهترین فیلمنامه کوتاه در بخش روایت قلم تعلق می‌گیرد به: خانم زهرا یزدان پناه برای فیلمنامه «آنها نمی‌دانستند»
و مهدی صالح یار برای فیلمنامه «سوگلین» شایسته تقدیر شناخته شد

نامزدهای دریافت جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی بخش روایت قلم:
سووشون : به نویسندگی نوشا عبداله زاده
چگونه از جنگیدن لذت ببریم؟ : به نویسندگی زهرا میری

جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی در بخش روایت قلم تعلق می گیرد به:  نوشا عبدالله زاده برای فیلمنامه «سووشون»

 

 *بخش نقد و پژوهش علوم انسانی و سینمای مقاومت [جایزه مرحوم نادر طالب زاده] 

نامزدهای دریافت جایزه بهترین پژوهش بخش نقد و پژوهش:
رویکردهای دیپلماسی فرهنگی ایران در عراق پس از سقوط صدام: به نویسندگی محمدرضا دهشیری
اینجا بالای تل تکفیری ها می رقصند: به نویسندگی شیرین زارع پور سیگاریا رو سوریه نمی برن: به نویسندگی مهری غلام پور
نقش تغییر گفتمان های سیاسی و اجتماعی در سینمای دفاع مقدس: به نویسندگی حوریه دهقان- میلاد نوریان رامشه
نقش رسانه ها در جنگهای بین المللی از منظر ژان بودریار: به نویسندگی احمدرضا حسن کاویار
مروری بر چهار دهه سینمای دفاع مقدس به نویسندگی سید محمد سلیمانی نامزدهای دریافت جایزه بهترین پایان نامه بخش نقد و پژوهش:
بررسی اندیشه و عملکرد زنان شاخص در نهضت عاشورا: به نویسندگی عطیهسادات حجتی
شیوه های بهره گیری رسانه ای داعش از شبکه های اجتماعی و راهکارهای مقابله رسانه ای با آن: به نویسندگی عمران چراغی
طراحی و تدوین راهبرد حضور جشنواره فیلم مقاومت در عرصه بین الملل: به نویسندگی امیرعباس محمدی فشارکی
ویژگیهای سینمای کمدی-جنگی ایران در دهه های ۰۳ تا ۰۳: به نویسندگی پیام تاجی تصویر انسان الهی در تلویزیون: به نویسندگی افروز باوفا

جوایز بهترین پژوهش:  سید محمد سلیمانی برای اثر” مروری بر چهار دهه سینمای دفاع مقدس” شایسته تقدیر ویژه توسط هیئت داوران شناخته شد.

 شیرین زارع پور برنده جایزه اول بخش پژوهش برای اثر «اینجا بالای تل تکفیری‌ها می‌رقصند»

جایزه بهترین پایان نامه: افروز با وفا برای اثر «تصویر انسان الهی در تلویزیون» شایسته تقدیر در بخش پایان نامه شناخته شد.
امیرعباس محمدی فشارکی برای اثر «طراحی و تدوین راهبرد حضور جشنواره مقاومت در عرصه بین الملل» برنده جایزه بخش پایان نامه شد

 

 

بخش نسل روایت؛ جایزه شهید [محسن حججی]

 

تقدیر و تشکر از جوان ترین فیلمسازان بخش نسل روایت جهت، آقایان و خانم‌ها:
الناز سعادت دوست حسین رسولی سعید خیری
آراز جعفرپور سروش کشاورز
آنیسا هراتی پور

جوایز بخش چشم انداز: فیلمهای فیلمسازان جوان با بودجه اقتصادی:
نامزدهای دریافت جایزه بهترین فیلم بلند اقتصادی بخش چشم انداز عبارتند از:
پرواز ۱۰۱ به کارگردانی محمد حسین حقیقت  نگهبان به کارگردانی حمید بیات قاب عاشقی به کارگردانی حسن ساجد رگبرگ به کارگردانی سجاد امیریزدانی تروا به کارگردانی محمد علیزاده فرد
آب از آتش به کارگردانی جمال احمدی

تقدیر از جمال احمدی برای فیلم آب از آتش و محمد علیزاده فرد برای فیلم تروا

جایزه بهترین فیلم بلند اقتصادی در بخش چشم انداز تعلق می گیرد به محمدحسین حقیقت برای کارگردانی فیلم پرواز ۱۰۱ برنده جایزه اول 

نامزدهای دریافت جایزه بهترین فیلم داستانی کوتاه نسل روایت:
بنی آدم (مشترک) به کارگردانی امیرحسین نوروزی هم قسم(مشترک) به کارگردانی حمید بیات اتاق عقد به کارگردانی حسن حبیب زاده صلاحیت به کارگردانی محمد دیماسی انتظار به کارگردانی امیرحسین نوروزی ماهی به کارگردانی مهدی باران طلب
نمر (شیخ نمر باقر النمر) به کارگردانی حمید بیات
هیچ اثری شایسته ی دریافت جایزه اول فیلم داستانی کوتاه شناخته نشد.

نامزدهای دریافت جایزه بهترین مستند کوتاه نسل روایت:
سر به مهر به کارگردانی رضا گنج خانلو تاریخ تکراری به کارگردانی ناصر عباسی شیخ حسن به کارگردانی سید محمد جواد رجائی حیله بر راهب به کارگردانی کمیل احمدی زنان جبهه شمالی به کارگردانی محمد مجیدپور خراشاد به کارگردانی احمد نیک فرجام انفطار صورت به کارگردانی محمد نصرالهی
جایزه بهترین مستند کوتاه در بخش نسل روایت تعلق می گیرد به:  محمد مجیدپور کارگردان مستند کوتاه زنان جبهه شمالی

نامزدهای دریافت جایزه بهترین پویانمایی بخش نسل روایت:
بیگانه به کارگردانی امیدسیفی پیش از بهشت به کارگردانی احمد حیدریان نامه ای به آرتین به کارگردانی معصومه عربخانی موزه صلح به کارگردانی سید احمد جعفریان اسلم بن عمرو به کارگردانی مهسا زینی نی لبک به کارگردانی نسیم عینی

معصومه عرب خانی برای پویانمایی نامه ای برای آرتین شایسته تقدیر شناخته شد.

جایزه بهترین پویانمایی در بخش نسل روایت تعلق می گیرد به: احمد حیدریان برای پیش از بهشت

نامزدهای دریافت جایزه ویژه امیدبخش ترین فیلم بخش نسل روایت: اسماء به کارگردانی مصطفی آقامحمدلو و فرهاد حاجی عباسی خوش خبر به کارگردانی محمدصادق مبینی هنا . . . بلا اُّم به کارگردانی فاطمه قربانعلی

جایزه امیدبخش ترین فیلم در بخش نسل روایت تعلق می گیرد به: فاطمه قربانعلی (از سوریه) برای کارگردانی فیلم هنا بلا ام 

 

 

بخش دفاع مقدس (جایزه مرحوم رسول ملا قلی پور)

 

نامزدهای دریافت جایزه بهترین پویانمایی بخش دفاع مقدس:
روایت ستاره ها به کارگردانی سید محمد پیشنمازی نامه ای به آرتین به کارگردانی معصومه عربخانی اخرین پیام به کارگردانی حسن اسدی خانوکی سلام مرد بزرگ بزرگ به کارگردانی معصومه عربخانی یاماها به کارگردانی فرزانه قبادی
جایزه بهترین پویانمایی در بخش دفاع مقدس تعلق می گیرد به:   سید محمد پیش نمازی کارگردان پویانمایی روایت ستاره ها

نامزدهای دریافت جایزه بهترین مستند کوتاه بخش دفاع مقدس:
مادر به کارگردانی نعمت الله سرگلزایی فصل شیدایی به کارگردانی احمد احمدپور بچه زرنگ به کارگردانی محمدحسین امانی چند قدم ان طرف تر به کارگردانی محمدصالحی  لارا به کارگردانی رضا گنج خانلو
جایزه بهترین مستند کوتاه در بخش دفاع مقدس تعلق می گیرد به:    نعمت الله سرگلزایی برای مستند کوتاه مادر
نامزدهای دریافت جایزه بهترین فیلم داستانی کوتاه بخش دفاع مقدس:
نوشابه مشکی به کارگردانی محمد پایدار سهم به کارگردانی امیرحسین نوروزی خون گرم به کارگردانی علی ثقفی
اسماء به کارگردانی مصطفی آقامحمدلو_ فرهاد حاجی عباسی بنی آدم به کارگردانی امیرحسین نوروزی هم قسم به کارگردانی حمید بیات

از محمد پایدار کارگردان فیلم داستانی کوتاه نوشابه مشکی تقدیر می شود

جایزه بهترین فیلم داستانی کوتاه در بخش دفاع مقدس تعلق می گیرد به: علی ثقفی کارگردان فیلم داستانی کوتاه خون گرم

نامزدهای دریافت جایزه بهترین مستند نیمه بلند بخش دفاع مقدس:
تولدت مبارک بامیلا  به کارگردانی محمد صالحی دالگ، چم، جاده به کارگردانی روح اله اکبری  قاسوو به کارگردانی روح اله اکبری عملیات دماوند به کارگردانی احسان مشکور
فریور گل خوشبو به کارگردانی مظفر حسینخانی هزاوه

جایزه بهترین مستند نیمه بلند در بخش دفاع مقدس تعلق می گیرد به:  روح اله اکبری کارگردان مستند نیمه بلند دالگ، چم، جاده

نامزدهای دریافت جایزه بهترین مستند بلند بخش دفاع مقدس: سرباز شماره صفر به کارگردانی محمد سلیمی راد ۶۴۱روز اسارت به کارگردانی زهره نجف زاده روایت صادق به کارگردانی مرتضی مطوری مسیر رستگاری به کارگردانی سیدمهدی خیام الحسینی معجزه بناسان به کارگردانی حبیب احمدزاده
جایزه بهترین مستند بلند در بخش دفاع مقدس تعلق می گیرد به:    محمد سلیمی راد کارگردان مستند بلند سرباز شماره ی صفر

نامزدهای دریافت جایزه بهترین فیلم بلند بخش دفاع مقدس:
تک تیرانداز به تهیه کنندگی ابراهیم اصغری غریب به تهیه کنندگی حامدعنقا اتاقک گلی به تهیه کنندگی داود صبوری
موقعیت مهدی به تهیه کنندگی حبیب الله والی نژاد  گل های باوارده به تهیه کنندگی سعید سعدی منصور به تهیه کنندگی جلیل شعبانی
دسته دختران به تهیه کنندگی محمدرضا منصوری

جایزه بهترین فیلمنامه فیلم بلند در بخش دفاع مقدس تعلق می گیرد به :،هادی حجازی فر و ابراهیم امینی برای فیلمنامه ی فیلم موقعیت مهدی

جایزه بهترین کارگردانی فیلم بلند تعلق میگیرد به محمد حسین لطیفی برای فیلم غریب

 

بخش جهان بدون اسرائیل (جایزه شهید عماد مغنیه)

تقدیر ویژه از معجزه بناسان به کارگردانی حبیب احمدزاده
۱-   نامزدهای دریافت جایزه بهترین فیلم داستانی بلند بخش جهان بدون اسرائیل:
۳۰۰۰ night کارگردان :مای مصری تهیه کنندگان :مای مصری، شارلوت اوزو، سابین سیداوی-همدان

تقدیر از می مصری Mai Masri برای فیلم night 0333

نامزدهای دریافت جایزه بهترین مستند بلند بخش جهان بدون اسرائیل:
مادرِ اسرائیل / Israeil s mother به کارگردانی احسان شادمانی آی سی به کارگردانی عبدالرضا پناهی
الراحل الی الفلسطین به کارگردانی حزب الله لبنان  WANTED 18  کارگردان. عامر شمالی، پل کوان تهیه کنندگان :دومینیک بارنو، اینا فیچمن، ساعد آندونی، ناتالی کلوتیر

تقدیر از احسان شادمانی کاگردان مستند مادر اسرائیل و عامر شمالی کارگردان مستند
wanted 18
جایزه بهترین مستند بلند در بخش جهان بدون اسرائیل تعلق می گیرد به : 
عبدالرضا پناهی کارگردان مستند آی سی

نامزدهای دریافت جایزه بهترین مستند نیمه بلند بخش جهان بدون اسرائیل:
متهم ردیف اول به کارگردانی عباس وهاج معراج از رم به کارگردانی مصطفی رضوانی  در جستجوی سرباز به کارگردانی میثم غلامی ام یاسر به تهیه کنندگی حزب الله لبنان
الفیلم وثائقی الزعفران به کارگردانی یوسف فارس وتهیه کنندگی شرکت الارز للانتاج الفنی و الاعلامی
در بخش جهان بدون اسرائیل، تقدیر از یوسف فارس کارگردان مستند زعفران (وثائقی الزعفران) انجام می شود.

نامزدهای بهترین فیلم داستانی کوتاه جهان بدون اسرائیل
اسماء به کارگردانی مصطفی آقا محمدلو_فرهاد حاجی عباسی اتاق عقد به کارگردانی حسن حبیب زاده پستوی خالی به کارگردانی داوود جلیلی ماموریت به کارگردانی حسن حبیب زاده کلوز آپ به کارگردانی یاسر پارسا تقدیر از داوود جلیلی کارگردان فیلم پستوی خالی می شود
جایزه بهترین فیلم داستانی کوتاه در بخش جهان بدون اسرائیل تعلق می گیرد به:  مصطفی آقا محمدلو و فرهاد حاجی عباسی کارگردانان فیلم اسماء

نامزدهای دریافت جایزه بهترین مستند کوتاه بخش جهان بدون اسرائیل:
چند قدم آن طرف تر به کارگردانی محمد صالحی سر به مهر به کارگردانی رضا گنج خانلو
مردی با آرزوهای بزرگ به کارگردانی عباس وهاج آنها وجود دارند به کارگردانی حسین الهام مرد شنی به کارگردانی حسین نظری

از محمد صالحی کاگردان مستند چند قدم آن طرف تر تقدیر می شود جایزه بهترین مستند کوتاه در بخش جهان بدون اسرائیل تعلق می گیرد به : عباس وهاج کارگردان مستند مردی با آرزوهای بزرگ

نامزدهای دریافت جایزه بهترین پویانمایی بخش جهان بدون اسرائیل:

فرمانده همیشه بیدار به کارگردانی سعیدرضا جهانتاب کارنامه ترور به کارگردانی ملیحه پاک یاری ماشین قاتل به کارگردانی علی خورشید سوار داستان مزرعه به کارگردانی سید محمد پیشنمازی باغ زیتون به تهیه کنندگی مهدی جعفری
احمد المناصره به کارگردانی محمد مهند العانی و تهیه کنندگی مجموعه التمیز الاعلامیه پیش از بهشت به کارگردانی احمد حیدریان
از محمد مهند العانی کارگردان پویانمایی احمد المناصره تقدیر می شود و جایزه بهترین پویانمایی در بخش جهان بدون اسرائیل تعلق می گیرد به : احمد حیدریان کارگردان پویانمایی پیش از بهشت

 

* بخش اصلی (جایزه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی)

 

نامزدهای دریافت جایزه بهترین مستند بلند بخش اصلی:
من دهه هفتادی ام کارگردانی مظفر حسین خانی هزاوه عملیات المپیک به کارگردانی حسین الهام اِِگلانتین به کارگردانی سمیه ذاکری خطیر ۰۲ساعت به کارگردانی مصطفی شوقی آغازگر یک پایان به کارگردانی امید حسن زاده
جایزه بهترین مستند بلند در بخش اصلی تعلق می گیرد به :سمیه ذاکری خطیر کارگردان مستند اگلانتین

حسین الهام کارگردان مستند عملیات المپیک شایسته تقدیر شناخته شد.

نامزدهای دریافت جایزه بهترین مستند نیمه بلند بخش اصلی:
تولدت مبارک بامیلا به کارگردانی محمد صالحی دالگ، چم، جاده به کارگردانی روح اله اکبری قاسوو به کارگردانی روح اله اکبری
عقلا به کارگردانی سید محمدمهدی دزفولی به رنگ انار به کارگردانی مهدی آخوندی راکال به کارگردانی احمد ابراهیمی
مستند شهید کجباف به کارگردانی ابوالقاسم غلام حیدر

جایزه بهترین مستند نیمه بلند در بخش اصلی تعلق می گیرد به:  مهدی آخوندی کارگردان مستند به رنگ انار
نامزدهای دریافت جایزه بهترین فیلم داستانی کوتاه بخش اصلی:
هانه به کارگردانی میثم ملکی پور
نگین سلیمان به کارگردانی محمدامین امامی حوض خون به کارگردانی محمد دیماسی
محافظ به کارگردانی حسین دارابی )تهیه کنندگی آقای موحد( گماشته به کارگردانی محمدصالح شاه آبادی
از محافظ به کارگردانی حسین دارابی تقدیر می شود.

جایزه بهترین فیلم داستانی کوتاه در بخش اصلی تعلق می گیرد به : هانه به کارگردانی میثم ملکی پور 

نامزدهای دریافت جایزه بهترین مستند کوتاه بخش اصلی:
مادر به کارگردانی نعمت الله سرگلزایی بچه زرنگ به کارگردانی محمدحسین امانی فصل شیدایی به کارگردانی احمد احمدپور
جایزه بهترین مستند کوتاه در بخش اصلی تعلق می گیرد به : نعمت الله سرگلزایی کارگردان مستند کوتاه مادر

نامزدهای دریافت جایزه بهترین پویانمایی بخش اصلی:
بادها کجا می میرند به کارگردانی پژمان علیپور سمپاش به کارگردانی فرنوش عابدی
پوتین به کارگردانی سید محسن پورمحسنی شکیب آسمان دوست داشتنی به کارگردانی امیر مهران بیگانه به کارگردانی امید سیفی

جایزه بهترین پویانمایی در بخش اصلی تعلق می گیرد به : سید محسن پور محسنی شکیب برای پویانمایی پوتین
نامزدهای دریافت جایزه بهترین سریال بخش اصلی:
زیر خاکی به تهیه کنندگی رضانصیری نیا  سرباز به تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی گاندو به تهیه کنندگی مجتبی امینی شاهرگ به تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی حارس القدس به تهیه کنندگی زیاد علی
تقدیر از سریال حارس القدس به تهیه کنندگی زیاد علی
 

برترین های رشته های مختلف در بخش اصلی
فیلم های راه یافته به بخش اصلی: های پاور، شماره ده، غریب، سرهنگ ثریا، موقعیت مهدی، دسته دختران، هناس، پالایشگاه، اتاقک گلی، ضد

نامزدهای بهترین جلوه های ویژه: اتاقک گلی، ضد، موقعیت مهدی، دسته دختران، های پاور
بهترین جلوه های ویژه: حسن نجفی برای فیلم دسته دختران
نامزدهای بهترین فیلمبرداری: اتاقک گلی، ضد، غریب، پالایشگاه، شماره ده
بهترین فیلمبرداری: عبدالله عبدی نسب برای فیلم غریب
نامزدهای بهترین صدابرداری: ضد، موقعیت مهدی، اتاقک گلی، غریب، شماره ده
بهترین صدابرداری: روح الله حدپور سراج برای موقعیت مهدی

نامزدهای بهترین طراحی گریم: موقعیت مهدی، غریب، اتاقک گلی، ضد، سرهنگ ثریا، پالایشگاه
بهترین طراحی گریم: شهرام خلج برای فیلم غریب
نامزدهای بهترین طراحی صحنه: ضد، غریب، اتاقک گلی، پالایشگاه، شماره ده، سرهنگ ثریا
بهترین طراحی صحنه: محسن خدابخشی برای فیلم اتاقک گلی

نامزدهای بهترین موسیقی متن: اتاقک گلی، موقعیت مهدی، ضد، غریب
بهترین موسیقی متن: مسعود سخاوت دوست برای فیلم موقعیت مهدی

نامزدهای بهترین بازیگر زن: ژاله صامتی برای سرهنگ ثریا، مریلا زارعی برای هناس، ژیلا شاهی برای موقعیت مهدی، نیکی کریمی برای دسته دختران، پردیس پورعابدینی برای غریب
تقدیر از ژیلا شاهی برای فیلم موقعیت مهدی
جایزه بهترین بازیگر زن: ژاله صامتی برای فیلم سرهنگ ثریا

نامزدهای بهترین بازیگر مرد: بابک حمیدیان برای فیلم غریب، تورج الوند برای فیلم اتاقک گلی، بانیپال شومون برای فیلم پالایشگاه، مهدی نصرتی برای فیلم ضد
تقدیر از تورج الوند برای فیلم اتاقک گلی

جایزه بهترین بازیگر مرد: مهدی نصرتی برای فیلم ضد
 
نامزدهای بهترین فیلمنامه: غریب، سرهنگ ثریا، هناس، ضد
بهترین فیلمنامه: حسین تراب نژاد برای فیلم ضد 

نامزدهای بهترین کارگردانی: محمد عسگری برای اتاقک گلی، محمد حسین لطیفی برای غریب، امیرعباس ربیعی برای ضد، لیلی عاج برای سرهنگ ثریا، هادی حجازی فر برای موقعیت مهدی
 بهترین کارگردانی اول: محمد عسگری برای اتاقک گلی
بهترین کارگردانی: هادی حجازی فر برای فیلم موقعیت مهدی 
نامزدهای نهایی بهترین فیلم: غریب، سرهنگ ثریا، موقعیت مهدی، اتاقک گلی، ضد
بهترین فیلم: حامد عنقا برای فیلم غریب

جایزه ویژه هیئت داوران تعلق می گیرد به لیلی عاج برای کارگردانی سرهنگ ثریا

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است