«سوی آسمان» پرواز همای تماشایی شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۱

«سوی آسمان» پرواز همای تماشایی شد

جدیدترین اثر «پرواز همای» خواننده موسیقی ایرانی به نام «سوی آسمان» در تمام پلتفرم‌های نشر آثار موسیقایی منتشر شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی پروژه، پرواز همای موزیک ویدئو و تک آهنگ «سوی آسمان» را با آهنگسازی پاشا هنجنی و شعری از استاد شفیعی کدکنی به عنوان هدیه نوروزی خود برای دوستداران موسیقی و هوادارنش منتشر و به زودی تور کنسرت‌های خود را در سراسر ایران روی صحنه خواهد برد.

همای درباره جدیدترین اثر خود معتفد است: قطعه «سوی آسمان» اثری با رنگ و بویی متفاوت و آهنگسازی ارکسترال پاشا هنجنی و سروده‌ای از شفیعی کدکنی است که ویدئوی آن در چهار فصلِ گیلان به تصویر کشیده شده است و رنگ و بویی نوروزی را به خود گرفته است.

این خواننده همچنین درباره روند برگزاری اجرا‌های زنده خود در ایران نیز یادآور شد: برنامه ریزی‌ها کاملا انجام شده و به زودی تور کنسرت‌های گروه «همای» و برخی برنامه‌های جدید و متفاوت را روی صحنه خواهیم برد. تمام توان مان را برای ارائه و تولید آثار خوب و با کیفیت و برنامه‌هایی جدید برای مخاطبان این سبک از موسیقی به کار خواهیم بست.

پرواز همای گفت: تلاش زیادی برای موزیک ویدئوی «سوی آسمان» شده که انعکاسی از انرژی طبیعت گیلان به مخاطبان موسیقی منتقل شود و این انرژی قطعا از سوی مخاطبان این اثر باز می‌گردد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است