1

تیزر فیلم سینمایی «دوار» همزمان با اکران رونمایی شد

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی هنروتجربه؛ فیلم سینمایی «دوار» به کارگردانی میثم حسن‌زاده و تهیه‌کنندگی علیرضا علویان از ۱۷ اسفند در سینماهای منتخب گروه سینمایی هنر تجربه اکران شده و با استقبال خوبی همراه شده است
همزمان با اکران، اولین تیزر این فیلم رونمایی و منتشر شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است؛ میلاد موزيسينی است كه فراموشی دارد. او برای اینکه بیماری فراموشی برایش مشکل‌ساز نشود تمام برنامه‌های زندگی‌اش را بوسیله یادآوری‌های آلارم گوشی‌اش تنظیم کرده است. قصه از جایی در خاطر میلاد شکل می‌گیرد که مهسا نامزدش رفته؛ او به دنبال کشف ماجراست در این بین میلاد مدام خود و سرنوشتش را با مِری کوری خواننده معروف گروه کویین مقایسه می‌کند.

میلاد خزاعی، مهسا اکبرپور، راحیل کافی، رضا سنایی و مصطفی امیری بازیگران «دوار» هستند.

عوامل فيلم «دوار» عبارتند از؛ مدير فیلمبرداری: داوود رحمانی، تدوين: احسان شيبانی، طراحی و تركيب صدا: عليرضا علويان، ساخت موسيقی: پيام آزادی، مدير صدابرداري: محسن طيبي جلوه‌های بصری: حسن پيله ور، اصلاح‌رنگ: حسام الدين ظريف، مديران توليد: بهداد الهامی، حامد تهرانی، عكاس: مصطفي اميری؛ نازيلا ملكی، طراح گريم: مه‌ليلی ابوالحسنی.

علاقمندان برای تماشای فیلم «دوار» می‌توانند با مراجعه به سایت‌های فروش بلیت، برای تماشای این فیلم بلیت تهیه کنند. این فیلم دارای رده‌بندی سنی است و برای افراد زیر ۱۵ سال توصیه نمی‌شود.