برای اولین بار پس از ۲۵ سال؛ «به خانه بر می‌گردیم» نوروزی شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۲

برای اولین بار پس از ۲۵ سال؛ «به خانه بر می‌گردیم» نوروزی شد

پس از گذشت بیش از 25 سال از عمر برنامه «به خانه بر می‌گردیم» این برنامه برای اولین بار در نوروز ۱۴۰۲ به صورت ویژه و با بخش های متفاوت روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، ویژه برنامه نوروزی «به خانه بر می‌گردیم» در نوروز ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه مهمان خانه مخاطبان ارجمند خواهد شد تا با بخش های دیدنی و متفاوت لحظات خوشی را برای مردم رقم بزند.

یکی از بخش‌های جذاب و نوستالژیک این ویژه برنامه حضور کارشناسان آشپزی است که در دهه های ۷۰ و ۸۰ با حضور در استودیو برنامه به خانه بر می گردیم به آموزش آشپزی می پرداختند و حالا پس از گذشت دو دهه به یاد سال‌های گذشته دوباره به خانه برگشتند تا با یک آموزش ویژه تهیه غذا مهمان نگاه صمیمی مردم عزیز ایران باشند.

«به خانه بر می‌گردیم» قصد دارد در ایام نوروز و دهه اول ماه مبارک رمضانبا حضور کارشناسان آشپزی، نحوه طبخ انواع غذای اصیل ایرانی را تقدیم نگاه نماید. آیتم پشت صحنه کارشناسان آشپزی، پخش تصاویر قدیمی برنامه، گفتگوی خودمانی مجریان با آنها از دیگر بخش های قسمت آشپزی خواهد بود. و اما در مهمانخانه ویژه برنامه نوروزی «به خانه بر می‌گردیم» میزبان ۱۳ تن از چهره های ماندگار پزشکی، ترین های عرصه پزشکی و فعالان این عرصه خواهیم بود تا علاوه بر آشنایی با زندگینامه و سبک زندگی آنان، خاطره گویی و… به پاس تلاش های خالصانه و اقدامات خیرخواهانه آنان در جهت بهبودی بیماران در اقصی نقاط کشور تقدیری از طرف برنامه «به خانه بر می‌گردیم» صورت گیرد.

یکی دیگر از بخش‌های این برنامه بخش ادبی و فرهنگی است که با حضور استاد رسول نجفیان تولید شده است که در این بخش حکایات ناب، داستان های کوتاه اما غنی، نقالی، شعرخوانی و … را خواهیم شنید.

این برنامه روزهای اول تا سوم فروردین ماه با حضور مهمانان ویژه، خوانندگان و آیتم های شاد تقدیم بینندگان خواهد شد و‌ از روز چهارم فروردین نیز با فضایی عطرآگین به استقبال ماه مبارک رمضان خواهد رفت.

ویژه برنامه «به خانه بر می‌گردیم» کاری از گروه خانواده و‌کودک شبکه پنج سیما است که به تهیه کنندگی زهرا خردمند نیک از یکم تا سیزدهم فروردین ماه ۱۴۰۲ هر روز ساعت ۱۶:۳۰ روی آنتن شبکه تهران می رود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است