دیدار صمیمانه وزیر ارشاد با جمعی از شاعران شاخص کشور | پایگاه خبری صبا
امروز ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۶
در آستانه سال نو صورت گرفت؛

دیدار صمیمانه وزیر ارشاد با جمعی از شاعران شاخص کشور

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در آستانه سال نو با جمعی از شاعران برجسته و پیشکسوت کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش صبا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز سه شنبه بیست و سوم اسفندماه به همراه یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزارتخانه و علی محمد مودب دستیار وزیر در امور شعر در محفلی صمیمانه با جمعی از شاعران شاخص کشور دیدار و گفتگو کرد.
در ابتدای این دیدار شاعران حاضر در جلسه ضمن بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود از اهتمام جدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره جدید مبنی بر حمایت و پشتیبانی همه جانبه از حوزه شعر قدردانی کردند و انتصاب یکی از دو دستیار وزیر فرهنگ در حوزه شعر را اتفاقی مهم برای این حوزه برشمردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز پس از شنیدن نقطه نظرات شاعران در سخنانی کوتاه به تشریح ابعاد مختلف و مهم ماموریت های دستیار وزیر در حوزه شعر پرداخت و گفت: ماموریت های کاری آقای مودب در مسند دستیاری وزیر فرهنگ در حوزه شعر از ابعاد مهم و متفاوتی برخوردار است که ایجاد فضای تعامل و هم افزایی با شاعران برجسته کشور یکی از این موارد است که چنین جلساتی در همین راستا برپا شده است.
وی با بیان اینکه شعر باید در تمامی بخش های محتوایی، فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره جدید اشراف پیدا کند، تصریح کرد: در همین راستا بزودی شورای سیاستگذاری حوزه شعر در مجموعه وزارت فرهنگ تشکیل خواهد شد تا در فضایی نخبگانی به اهداف از پیش تعیین شده مرتبط با ارتقای حوزه شعر دست یابیم.
گفتنی است در این دیدار شاعران برجسته ای چون علیرضا قزوه، محمودرضا اکرامی فر،.  ناصر فیض، محمود حبیبی کسبی، مصطفی محدثی خراسانی، علی داودی، قادر طراوت پور، سعید بیابانکی، افشین اعلا، محمدرضا طهماسبی و میلاد عرفانپور حضور داشتند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است