ادامه «تردستی» مدیران والت دیزنی

به گزارش خبرنگار سینما صبا، مدیران کمپانی اعلام کرده اند با وجود اعتصاب فیلمنامه‌نویسان، این فیلم بزودی وارد مرحله تولید می شود.

نزدیکان به کمپانی می گویند فیلمنامه تردستی 3 قبل از شروع اعتصاب فیلمنامه‌نویسان آماده فیلمبرداری شده بود.

شان بیلی از مدیران کمپانی به رسانه های گروهی گفته که کلید فیلمبرداری این کمدی اکشن تا قبل از پایان فصل تابستان زده می شود.

به گفته او: «بله، این اتفاق می افتد و سومین قسمت تردستی ساخته می شود. مردم نباید به شایعات مربوط به عدم تولید فیلم توجه کنند»

سومین قسمت این مجموعه فیلم بعد از موفقیت خوب مالی و انتقادی قسمت دوم آن وارد مرحله تولید می شود، که سال 2022 نمایش عمومی موفقیت آمیزی داشت.

در قسمت دوم، یک بار دیگر بت میدلر، سارا جسیکا پارکر و کتی ناجیمی در قالب ساحره‌هایی ظاهر شدند که کارشان ربودن بچه های کوچولوست.

این فیلم که اواخر سپتامبر سال قبل به نمایش درآمد، توانست رکورد تماشاگران پلتفرمهای دیجیتالی را بشکند و نزدیک به سه میلیون بیننده داشته باشد که حداقل پنج دقیقه آنرا تماشا کرده اند.

با آنکه تمام کاراکترهای نسخه اصلی در داستان قسمت دوم حضور نداشتند، اما جن دآنجلو نویسنده فیلمنامه آن اعلام کرد توانایی خلق یک داستان جذاب را برای طرفداران فیلم داشته است.

تردستی 2 توسط آن فلچر کارگردانی شد و به احتمال بسیار زیاد، خود او وظیفه کارگردانی قسمت سوم را هم به عهده خواهد گرفت.

اطلاعی از داستان قسمت تازه و کاراکترهای جدیدی که وارد آن می شوند، در دست نیست و مدیران والت دیزنی در این رابطخ سکوت کرده اند.

قرار است بجز سه بازیگر اصلی فیلم، چند بازیگر تازه هم به داستان سومین قسمت آن بپیوندند. نام آنها تا چند هفته دیگر اعلام خواهد شد.

منتقدان سینمایی که قسمت دوم تردستی را بسیار موفق‌تر از نسخه اصلی ارزیابی کرده اند، امیدوارنر قسمت سوم هم اثری خوش ساخت و قوی باشد و فیلمی بهتر از قسمت دوم ارائه شود.

تردستی سه برای نمایش در تابستان سال آینده میلادی آماده می شود و هنوز معلوم نیست در سالن سینماها اکران عمومی خواهد شد یا در پلتفرمهای اینترنتی پخش می‌شود.

نسخه اصلی تردستی سال 1993 اکران عمومی شد و لقب یکی از کارهای موفق سال را از آن خود کرد. این کمدی اکشن با هزینه تولید 28 میلیون دلاری خود، توانست در سطح جهانی به فروش 46 میلایون دلاری دست پیدا کند که در آن زمان لقب بالایی به حساب می آمد.