«تئاتر بی حیوان» در سیمرغ روی صحنه می‌رود

به گزارش صبا، نمایش «تئاتر بی حیوان» نوشته ژان میشل ریب، ترجمه شهلا حائری و به کارگردانی قاسم عبداللهی از هشتم تیرماه در تماشاخانه سیمرغ به روی صحنه می‌رود.

ژانر این نمایشنامه کمدی و ساختار آن اپیزودیک است. درونمایه مشترک در تمام اپیزودها خود خواهی است و نویسنده سعی کرده با نوعی از کمدی که به ابزورد پهلو می‌زند اپیزودهای جذاب و قابل لمسی را با تکیه بر این درونمایه خلق کند.

الهه ذوالقدر، طاها جولایی، فریده داداشی، رضا ملازاده، مهدی هاشم آبادی، آراز خلجی، مصطفی اعتدادی، مهدیه محمودیان کرامت، علیرضا تاجیک، عارف صیدلی، امیرحسین محمدیاری و هانیه رمضانی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:

دستایر اول و دوم کارگردان : امیر محمد رشاد  و نریمان محبی، منشی صحنه: افسانه خالقی، طراح گریم: هستی باجلان، عکاس: رامین زمین پیما، طراح صحنه، لباس و نور: قاسم عبداللهی، روابط عمومی و هماهنگی: الهام طرهانی و امور رسانه و اطلاع رسانی: افشین حیدری.

نمایش «تئاتر بی حیوان» از 8 تا پایان تیرماه 1402 هر شب ساعت 19.30 در تماشاخانه سیمرغ به نشانی ميدان هفت‌تیر خيابان مفتح جنوبي روبروي ورزشگاه شیرودی خیابان اردلان پلاک ۲۵ بنیاد بیدل دهلوی به روی صحنه می رود.