جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما در دهه دوم محرم | پایگاه خبری صبا
امروز ۸ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۶

جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما در دهه دوم محرم

با اتمام دهه اول محرم، جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما اعلام شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛با اتمام دهه اول محرم، جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما اعلام شد. 

مجموعه‌های نمایشی «بچه زرنگ» ، «آقای قاضی» و برنامه‌های «آن»، «فصل دوم چند روایت معتبر»، «در لحظه»، «مرد و نامرد»، «برو پی کارت»، «از سرگذشت»، «یک قرن با حسین(ع)»، «کام شیرین»، «از مامان بگو»، «پاورقی»، «دی بی سی» و «خیلی دور خیلی نزدیک» در جدول پخش برنامه‌های این شبکه جانمایی شدند.

با اتمام مجموعه نمایشی «ناگهان حسین»، دو قسمت از مجموعه مستند روایی «بچه زرنگ» روانه آنتن می‌شود که زندگی شهدای بزرگوار مصطفی صدرزاده و حسین عطایی را به تصویر می‌کشد. این دو قسمت، شنبه و یکشنبه هفتم و هشتم مرداد ساعت ۲۱:۱۰ پخش و بازپخش آن روز بعد ساعات ۲:۱۵ بامداد، ۱۰ صبح و ۱۶:۱۵ خواهد بود. 

مجموعه «آقای قاضی» با ایفای نقش بهزاد خلج در نقش آقای قاضی از دوشنبه در باکس سریال شبانگاهی شبکه قرار می گیرد که هرشب ساعت ۲۱:۱۰ روانه آنتن می‌شود. 

با اتمام برنامه «علامت»، برنامه‌های «آن» و «فصل دوم چند روایت معتبر» پخش می‌شود. برنامه «آن» با روایت خلق آثار هنریِ محرمی و مذهبیِ مرد‌م‌پسند و چگونگی فراگیری آن در جامعه با اجرای امیرحسین سمیعی، شنبه و یکشنبه ساعت ۲۲ پخش و بازپخش آن روز بعد ساعات ۵ صبح و ۱۷:۳۰ خواهد بود. 

«فصل دوم چند روایت معتبر» نیز با نمایش تصاویر واقعی از سختی‌ها‌، دغدغه‌ها و سبک زندگی اقشار مختلف جامعه و موضوعاتی همچون «مداحان نوجوان»، «مستبصرین» و «همرزمان حاج قاسم سلیمانی» و… از دوشنبه تا پایان هفته ساعت ۲۲ مهمان خانه مخاطبان خواهد بود و بازپخش آن روز بعد ساعات پنج صبح و ۱۷:۳۰ است. 

با اتمام برنامه «چشمه زندگی» که سلسله سخنرانی‌های استاد حاج حسین انصاریان را در دهه اول محرم روانه آنتن می‌کرد، برنامه «در لحظه» با محوریت تصمیم‌گیری درست در لحظات ناب و مقایسه تصمیم‌گیری‌های به موقع یاران امام حسین(ع) و تأثیرات مثبت و منفی آن در زندگیشان، با اجرای سعید ارشد، از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۲:۳۰ پخش خواهد شد. 

در باکس برنامه‌های کودک و نوجوان نیز برنامه «مرد و نامرد»، جایگزین «هیأت باران دست کی بالا» می‌شود. این برنامه با محوریت تقابل اصحاب حق و باطل در طول تاریخ و با هدف معرفی مردها و نامردها در طول تاریخ بالأخص واقعه کربلا، قصد دارد جوانمردی و ناجوانمردی را در طول تاریخ به تصویر کشیده و مقایسه‌ای با افراد دارای این صفات در حال حاضر داشته باشد. این برنامه هرروز ساعت ۱۵ پخش خواهد شد. 

برنامه «برو پی کارت» با موضوع هدایت تحصیلی و شغلی دانش‌آموزان دبیرستانی و کمک به فرآیند انتخاب مسیر تحصیلی و شغلی‌شان، پنجشنبه و جمعه جایگزین برنامه «کافه بازی» شده و ساعت ۱۶:۱۰ پخش می‌شود. 

پخش برنامه «از سرگذشت» همچون دهه اول محرم، ادامه دارد تا در هر قسمت از برنامه به روایت داستانی از یک زندگی واقعی بپردازد. اصل این برنامه از شبکه نسیم پخش شده و بازپخش آن با فاصله زمانی دوروزه ساعت ۲۳:۳۰ خواهد بود که هرشب به جز چهار‌شنبه‌ها پخش می شود. برنامه «خط سوم» چهارشنبه‌ها ساعت ۲۳:۳۰ پخش و بازپخش آن، جمعه ساعت ۱۴ خواهد بود. 

برنامه «یک قرن با حسین(ع)» از دیگر برنامه‌های این شبکه در دهه دوم محرم است که با نگاهی به تاریخ عزاداری و آئین‌های عاشورایی در یک قرن گذشته، چهره‌ها، اماکن، آئین‌ها، وقایع عاشورایی و… را معرفی کرده و سرگذشت احوالات و مرام خادمان برجسته را روایت می‌کند؛این برنامه هرروز ساعت ۱۷ پخش می‌شود. 

همچنین با اتمام دهه اول محرم، ادامه برنامه «کام شیرین» با اجرای زهرا شوقی و امیر رضایی از شنبه تا سه‌شنبه حوالی ساعت ۱۸:۴۰ پخش شده و بازپخش آن ساعت ۱۱ صبح روز بعد خواهد بود. برنامه «از مامان بگو» نیز چهارشنبه تا جمعه ساعت ۱۸:۴۰ پخش می‌شود و بازپخش آن ساعت ۱۱ صبح روز بعد خواهد بود. 

پخش برنامه «پاورقی» نیز از دوشنبه این هفته آغاز شده و طبق روال قبل از محرم، هرشب ساعت ۱۹:۴۵ پخش می‌شود و جمعه‌ها نیز «دی بی سی» ساعت ۱۹:۴۵ روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.

برنامه «خیلی دور خیلی نزدیک» با پخش گزیده‌ای از سینمایی‌ها، سریال‌ها، مستندها و… با پلی بر گذشته پرافتخار، مجدداً روانه آنتن خواهد شد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • فسیل
  280/219/886/790
 • هتل
  105/685/751/900
 • شهر هرت
  73/438/402/555
 • بچه زرنگ
  30/613/732/250
 • نارگیل۲
  17/109/455/170
 • گیج‌گاه
  8/141/149/500
 • هولیا
  4/795/964/750
 • ستاره بازی
  3/093/752/500
 • جنگل پرتقال
  1/030/885/500
 • اخت‌الرضا
  886/010/000
 • عامه پسند
  403/040/000
 • سرهنگ ثریا
  384/972/500
 • حدود 8 صبح
  262/367/500
 • آهو
  142/885/000