سومین «هم‌پیشه» در عمارت کوشک برگزار شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۸ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۱
با حضور صداهای ماندگار و فیلمسازان انیمیشن؛

سومین «هم‌پیشه» در عمارت کوشک برگزار شد

سومین دورهمی «هم‌پیشه» با حضور صداپیشگان، مدیران و فیلمسازان حوزه انیمیشن در عمارت کوشک بوستان گفت‌وگو برگزار شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، سومین «هم‌پیشه» با حضور پیشکسوتان و اعضای صنف صداپیشگان، مدیران و فیلمسازان انیمیشن و جمعی از هنرجویان و علاقمندان این حوزه در نگارستان شهر (عمارت کوشک بوستان گفت‌وگو) برگزار شد.

در این مراسم کلیپ های دیدنی به یاد درگذشتگان دوبله ایران، پیشکسوتان عرصه دوبلاژ و انیمیشن های ساخته شده توسط فیلمسازان ایرانی به نمایش درآمد.

سعید مظفری، نصراله مدقالچی، محمد سرشار، محمدمهدی مشکوری، بهرام عظیمی، محمد خیراندیش، غلامرضا صادقی، مژگان عظیمی، حسن کاخی، الهام حاتمی، شراره حضرتی، سمیه رهنمون، مهدی منصوری، سعید خانی، بهزاد الماسی، نرگس آهازان، فائقه تبریزی، مسعود تقی‌پور، رضا سلطانی، پرستو عامری، راضیه فهیمی، حامد معبودی، علیرضا مهدوی، مینا مومنی، کسری نیک آذر، عرفان هنربخش و علیرضا وارسته از مهمانان این دوره‌ی هم‌پیشه بودند.

«هم‌پیشه» به مدیریت مریم پیرکاری و با حمایت موسسه تصویر شهر است که با هدف کشف و حمایت از استعدادهای جوان با حضور صنف های مختلف سینمایی برگزار می شود و در این دورهمی‌ها، دانشجویان علاقمند می‌توانند از تجربیات پیشکسوتان صنوف مختلف سینما بهره برده و برای ورود به این عرصه استعدادهای خود را به نمایش بگذارند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است