قدردانی کارگردان «ایلیا، جست‌وجوی قهرمان» از داوران کودک و نوجوان جشنواره‌۳۵ | پایگاه خبری صبا
امروز ۸ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۰
در گفت‌وگو با صبا عنوان شد؛

قدردانی کارگردان «ایلیا، جست‌وجوی قهرمان» از داوران کودک و نوجوان جشنواره‌۳۵

کارگردان «ایلیا، جست‌وجوی قهرمان» برنده جایزه بهترین فیلم به انتخاب داوران کودک و نوجوان جشنواره فیلم کودک، از نگاه و انتخاب آنها قدردانی کرد.

سیدعلی موسوی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سینما صبا، پس از دریافت این جایزه اظهار داشت: خدا را شکر، امشب فیلم سینمایی ایلیا در مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان بهترین جایزه جشنواره را که کسب آن برای همه فیلمسازان سینمای کودک، اهمیت دارد، از آن خود کرد. جایزه و پروانه زرینی که نه از ذهن مبهم و پیچیده بزرگان بلکه از ذهن بی‌آلایش و روح پاک و زبان پر از صداقت ۹۰۰ کودک و نوجوان داور جشنواره برخاسته بود.هرچند بی سلیقگی و بی‌دقتی مجریان مراسم شاید باعث شد باشد تا این پیام بسیار مهم داوران اصلی جشنواره [یعنی کودکان و نوجوانانی که در ۵ روز تعداد زیادی فیلم کوتاه و بلند دیدند] به مقصد نرسد..

او  گفت:  فریاد‌های ایلیا ایلیا از ابتدای مراسم تا انتها، بزرگترین اتفاق و بهترین جایزه برای ما تولید کنندگان این فیلم بود.

موسوی‌نژاد همچنین از گروه‌هایی که در روزهای برگزاری جشنواره به عنوان مربی با داوران و خبرنگاران کودک و نوجوان. همراه بودند، تشکر کرد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است