نهمین حضور جهانی «گیج‌‌گاه» در رم | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۰۶

نهمین حضور جهانی «گیج‌‌گاه» در رم

فیلم سینمایی «گیج‌گاه» به کارگردانی عادل تبریزی و تهیه‌کنندگی حنیف سروری و میرولی‌اله مدنی در نهمین حضور جهانی به جشنواره بین‌المللی کولوسئوم در رم راه یافت.

به گزارش صبا، اسم این رویداد سینمایی از بزرگترین آمفی تئاتر ایستاده در جهان واقع در شهر رم برگرفته شده است. همچنین با توجه به گزارش رسمی این جشنواره ۱۷۱۶ اثر از سراسر جهان و ۲۰۸ فیلم از ایران (بیشترین تعداد فیلم) برای سومین دوره این رویداد ارسال شده که «گیج‌گاه» به عنوان تنها نماینده سینمایی ایران در کنار آثاری که پیشتر در جشنواره‌های ونیز و روتردام حضور داشته‌اند، به این جشنواره راه یافت. «گیج‌گاه» به زودی با حضور بازیگران و عوامل در چهل وسومین جشنواره فیلم‌های ورزشی پالرمو با نامزدی در سه رشته بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه به نمایش در خواهد آمد.
کمپانی ماداکتو پیکچرز با مدیریت محمد توریوریان عرضه و توزیع بین‌المللی فیلم سینمایی «گیج‌گاه» را برعهده دارد.
حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه‌خواه، سیاوش چراغی پور، علی راد، مریم همتیان، محمد الهی، علی باغفر، ایمان اسماعیل پور، داوود ونداده، حامد شیخی، وحید رحمتی، فرهاد آییش، جمشید آریا (هاشم پور) رضا صفایی پور و حسن رضایی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم با سرمایه‌گذاری مشترک محمد حسینخانی و حنیف سـروری تولید شده است .

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است