مجید رضوی روی صحنه رفت/ تمدید کنسرت‌های تهران | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۲۵

مجید رضوی روی صحنه رفت/ تمدید کنسرت‌های تهران

تازه‌ترین کنسرت مجید رضوی در حالی با اجرای قطعات منتخب این خواننده موسیقی پاپ برگزار شد که دست اندرکاران برنامه برای اولین بار از یک فناوری جدید برای طراحی جلوه‌های تصویری این کنسرت استفاده کردند.

به گزارش صبا و به نقل از روابط عمومی، مجید رضوی خواننده موسیقی پاپ که طی ماه های اخیر کنسرت‌هایی را در تهران، شهرهای مختلف کشور و برخی از کشورهای خارجی برگزار کرده است، در تازه‌ترین اجرای زنده خود که شامگاه روز دوشنبه بیست و نهم آبان‌ماه به تهیه‌کنندگی محمدرضا خانزاده مدیر شرکت اکسیرنوین در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران پیش روی مخاطبان قرار گرفت، ضمن اجرای قطعات منتخب خود، از فناوری جدیدی برای طراحی جلوه‌های تصویری کنسرتش استفاده کرد.

در ابتدای کنسرت تصاویری در قالب فناوری جدید سه بعدی (۳D)  به واسطه طراحی و ایده‌پردازی جدید گروه اجرایی کنسرت از صفحه نمایشگر سالن پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

این فناوری از جمله ایده‌های گروه تهیه و اجرای تازه‌ترین کنسرت مجید رضوی بود که به گفته دست اندرکاران موسسه اکسیرنوین تاکنون در کنسرت‌های موسیقی پاپ ایران استفاده نشده و این برای اولین بار بود که با هدف احترام به سلیقه و ذائقه مخاطبان و طرفداران این خواننده از این فناوری در یک اجرای زنده استفاده می‌شود.

مجید رضوی در ابتدای این کنسرت قطعه «چشم نظر» را برای مخاطبان اجرا و پس از یک احوال پرسی از تماشاگران، ابراز امیدواری کرد که برای آن‌ها شب خاطره‌انگیزی را رقم بزند.

این خواننده قبل از اجرای آهنگ «پنج صبح» هم گفت: وقتی ترانه این قطعه را به اتمام رساندم ساعت پنج صبح بود، به همین دلیل نام این اثر را «پنج صبح » نامیدم و امیدوارم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد. البته که همواره به خودم می‌بالم که در این مدت همیشه همراه من بودید و لازم است بار دیگر از این همراهی ویژه شما قدردانی کنم.

«آسمون» ،«دلت ترسیده» و «نگین قلبمی» سه اثر دیگری بودند که در این کنسرت پیش روی مخاطبان قرار گرفتند.

رضوی که در بخش‌های مختلف کنسرت تلاش می‌کرد قطعاتی را با همراهی فقط یک ساز اجرا کند، در  ادامه کنسرت خود به اجرای قطعه «طلا» پرداخت و پس از آن قطعه «گرگ و میش» را برای حاضران در سالن میلاد اجرا کرد. ضمن اینکه اجرای قطعات «فرشته» و «پر می‌زنه» هم بخش دیگری از این کنسرت بودند.

مجید رضوی پس از اجرای این آثار بود که صحنه را ترک کرد و از گروه نوازندگان کنسرت خواست تا در این بخش با اجرای یک قطعه بی کلام آغاز کننده بخش دوم کنسرتش باشند.

پس از اجرای این قطعه بود که رضوی روی صحنه آمد و با قدردانی از وحید آقاپور بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که به عنوان مهمان ویژه در این کنسرت حضور پیدا کرده بود، قطعات «اینا»، «آدم بدای دور تو»، «زیبا»، «خجالتی» ، «بالاخره»، «قلبمی پس»، «منم» و «دسته گل» را برای مخاطبان اجرا کرده و از تمدید کنسرت تهران در روزهای آینده که پیرامون آن اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام خواهد شد، خبر داد.

حسین احمدیان رهبر ارکستر، محمد دینار نوازنده گیتار بیس، مرودین خاکی نوازنده کیبورد، نیما پسندیده نوازنده گیتار الکتریک ، نیکان زند نوازنده گیتار نایلون، کسری تدین نوازنده ساکسفون و فلوت، امید قدسی نوازنده ویولن، یاسر صارمی نوازنده پرکاشن، امین همه خانی سینتی سایزر ،نوید رهنما نوازنده درامر گروه نوازندگان تازه ترین کنسرت مجید رضوی را تشکیل می دادند. این در حالی است که در اجرای چند قطعه منتخب این کنسرت تعدادی از هنرمندان کشورمان در قالب ارکستر زهی به سرپرستی علیرضا فواکهی گروه را همراهی کردند.

کنسرت مجید رضوی توسط شرکت اکسیرنوین به تهیه کنندگی محمدرضا خانزاده در ۲ سانس ۱۹ و ۲۲ به میزبانی سالن میلاد نمایشگاه بی‌ المللی تهران برگزار شد.

عکس‌ها از سعید عبداللهی است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است