اعتراض پخش‌کنندگان به فیلم‌های نوروز۱۴۰۳/ چینش تغییر می‌کند؟ | پایگاه خبری صبا
امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۴:۱۵
داریوش بابائیان در گفت‌وگو با صبا خبر داد؛

اعتراض پخش‌کنندگان به فیلم‌های نوروز۱۴۰۳/ چینش تغییر می‌کند؟

داریوش بابائیان از اعتراض پخش‌کنندگان به فیلم‌های اکران نوروز 1403 خبر داد و ابراز امیدواری کرد که چینش این فیلم‌ها بااضافه‌شدن سه فیلم کمدی و پرنشاط تغییر کند.

«داریوش بابائیان» در گفت‌وگو با صبا ضمن انتقاد از چینش فیلم‌های نوروز ۱۴۰۳ اظهار داشت: ما امروز در کانون پخش‌کنندگان جلسه‌ای داشتیم و اعتراضی را در همین زمینه، خطاب به مدیرکل نظارت وارزشیابی نوشتیم.

او افزود: ما معتقدیم با توجه به این که ماه مبارک رمضان را در پیش داریم و عمده روزهای این ماه، باید توام با شادی و نشاط باشد،منطقی آن است که تعداد بیشتری از فیلم‌های شادی‌آفرین روی پرده برود، این در حالی است که از هفت فیلم اعلام شده برای اکران نوروز، ولو با حضور یک فیلم کودک و با احتساب این که کودک، خانواده را به سالن سینما می‌کشاند، به سختی بتوان دو فیلم شاد را پیدا کرد.

این تهیه‌کننده وپخش‌کننده باسابقه با اشاره به این که از بین هفت فیلم اعلام شده، فقط فیلم تمساح خونی (جواد عزتی) پتانسیل جذب بالای مخاطب را دارد، گفت: انتخاب فیلم‌هایی که برای نوروز۱۴۰۳ چینش کرده‌اند، اشتباه است و امیدوارم پس از مکاتبه پخش‌کنندگان با سازمان سینمایی ترتیبی داده شود تا چینش فیلم‌ها دستخوش تغییر شود وحداقل پنج فیلم از بین فیلم‌های نوروز را فیلم‌های پرمخاطب و شاد تشکیل دهند.

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است