رئیس شورای سیاست‌گذاری هفدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۵۳
همزمان با پایان جشنواره فجر شانزدهم؛

رئیس شورای سیاست‌گذاری هفدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب شد

محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی، محمد خراسانی‌زاده، مدیرکل هنرهای تجسمی این وزراتخانه را به عنوان رییس شورای سیاست‌گذاری هفدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب کرد.
به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، با حکم محمود سالاری معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد خراسانی‌زاده، مدیرکل هنرهای تجسمی و سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران به عنوان رییس شورای سیاست‌گذاری هفدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب شد.
در حکم سالاری خطاب به خراسانی‌زاده آمده است:
توجه به مهم‌ترین رویداد تجسمی ایران اسلامی و برنامه‌ریزی دقیق جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر آن  نیازمند مشورت با اساتید و زمان‌بندی مناسب است.
به همین منظور با عنایت به تعهد، سوابق و تجارب ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان رییس شورای سیاست‌گذاری هفدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب می‌شوید.
امید است در سایه الطاف الهی و با همفکری و همکاری سایر اعضا و بهره‌گیری از تمام توان و قابلیت‌های مرکز هنرهای تجسمی نسبت به برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج)، موفق و موید باشید.
گفتنی است که صدور این حکم، هم‌زمان با پایان نمایشگاه شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به دلیل ایجاد امکان لازم جهت بهره‌برداری بهینه از فرصت زمانی موجود در راستای سیاست‌‌گذاری، برنامه‌ریزی و پیشبرد امور مربوط به هفدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر است‌.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است