میز تیتر صبا | هادی حجازی‌فر و ساخت سریال شبکه خانگی «داریوش» | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۳

میز تیتر صبا | هادی حجازی‌فر و ساخت سریال شبکه خانگی «داریوش»

هادی حجازی‌فر سریال شبکه خانگی «داریوش» را به تهیه‌کنندگی نوید محمودی کلید زد.

به گزارش صبا، روزنامه سینما خبر داد: هادی حجازی‌فر سریال شبکه خانگی «داریوش» را به تهیه‌کنندگی نوید محمودی کلید زد.
٭٭٭ سینما همچنین خبر داد مسعود اطیابی مینی‌سریال «اکازیون» را با بازی ایمان صفا، غلامرضا نیکخواه و هادی کاظمی جلوی دوربین برده است.
٭٭٭الهه حصاری در صفحه شخصی خود عکس‌هایی را به اشتراک گذاشت و پای آن، عنوان فیلم سینمایی «آلما» را هشتگ کرد که ظاهرا در سهند و سبلان فیلمبرداری می‌شود.

*** سینمادیلی نوشت: سریال «بی عاطفه» به کارگردانی کمال تبریزی، تهیه کنندگی محمدصادق میرکریمی و نویسندگی امیرعباس پیام تازه ترین محصول نمایش خانگی است که این روزها در سکوت خبری جلوی دوربین رفته است. رضا کیانیان، مریلا زارعی، بهاره افشاری، بهاره کیان افشار و حامد بهداد از بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در سریال قطعی شده و جلوی دوربین رفتند. طی روزهای آینده چند بازیگر مطرح دیگر به این سریال اضافه می شوند.طبق شنیده ها «بی عاطفه» قرار است از پلتفرم جدیدی به نام «آی نت» پخش شود.

٭٭٭ مجید اسماعیلی مدیرعامل موزه سینما نیز از چهره‌های فرهنگی است که نامزد انتخابات مجلس دوازدهم شده است.

٭٭٭ سامان مقدم سریال نمایش خانگی «افعی تهران» را با بازی پیمان معادی، سحر دولتشاهی، آزاده صمدی، پژمان جمشیدی، مریلا زارعی و… می‌سازد. به نوشته صفحه شخصی پیمان معادی، فیلمنامه این سریال را معادی به همراه پویا مهدوی‌زاده نوشته‌اند.
٭٭٭ به نوشته روزنامه سینما، منوچهر هادی در فیلم «کتوم» به‌کارگردانی سیدمجتبی طباطبایی در نقش همرزم شهید قاسم سلیمانی ایفای نقش کرده است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است