«سازمان آگاهی» از شبکه تهران پخش می‌شود | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۰۳

«سازمان آگاهی» از شبکه تهران پخش می‌شود

فیلم سینمایی «سازمان آگاهی» با گویندگی ۱۹ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش صبا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، سینمایی «سازمان آگاهی» در گونه معمایی، علمی تخیلی و هیجانی محصول اسپانیا در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه تهران پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی سعید شیخ زاده و صدابرداری آن به عهده علی شریفی بوده است. رضا آفتابی، مهوش افشاری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، فاطمه برزویی، محمد تنهایی، امیر حکیمی، سیما رستگاران، نفیسه زاجکانیها، افشین زی نوری، ابوالفضل شاه بهرامی، امیرمحمد صمصامی، میلاد فتوحی، شروین قطعه ای، مینا قیاس پور مردای، نسرین کوچک خانی، اکبر منانی، بهمن هاشمی و سعید شیخ زاده صداپیشه‌های این فیلم سینمایی بوده‌اند.

این فیلم درباره ایان پسر جوان ابر‌انسانی است که قدرت کنترل ذهن دیگران را دارد (این قدرت محصول عملیاتی آزمایشگاهی در جنگ جهانی دوم است) او به همراه مردی به نام ویسنته که او را پدر خودش می‌داند؛ در قایقی زندگی می‌کند. دو گروه به دنبال او هستند یک: گروهی دولتی، به سرپرستی دکتر آدریانا و دیگری مردی به نام قاطر که او و ایان تنها بازماندگان این ابرانسان‌ها هستند. هر کدام از اینها به دنبال به دست‌آوردن فرمول خون ایان، برای رسیدن به قدرت هستند. قاطر کشته می‌شود و آدریانا فکر می‌کند که اعتماد ایان را به دست آورده اما ایان واقعیت را در مورد او می‌فهمد.

«سازمان آگاهی» اثری حادثه‌ای و علمی تخیلی درباره انسان‌هایی که قدرت کنترل ذهن دیگران را پیدا می‌کنند اما در نهایت موضوع اصلی جنگ بر سر قدرت است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ تهران، برای مخاطبان پخش شود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است