تالار وحدت امروز نمایش وحدت روشنفکران ایرانی شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۲
وزیر ارشاد:

تالار وحدت امروز نمایش وحدت روشنفکران ایرانی شد

محمدمهدی اسماعیلی در  شعبه اخذ رأی تالار وحدت از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه بابت حضور پای صندوق‌های رای تشکر کرد.


به گزارش صبا، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از اصحاب هنر تشکر ویژه می‌کنم که با این شور و شوق در خانه خودشان در تالار وحدت حضور پیدا کردند. اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در ایران همیشه پیشتاز حرکت‌های آرمان‌خواهانه ملت ایران بوده‌اند.
او ادامه داد: از وزارت کشور، استاندار تهران که همراهی بسیار خوبی برای قرار گیری صندوق اخذ رای در تالار وحدت داشتند، تشکر می‌کنم و تالار وحدت امروز یک عظمت مهم و ماندگار به خودش دید.
وزیر ارشاد گفت: ما شاهد مهمترین پیام جامعه هنری، فرهنگی و رسانه‌ای کشور به همه مخاطبین داخلی و خارجی بودیم. جامعه هنری جزئی جدایی‌نا‌پذیر از جامعه ایرانی است و پیشرو در همه عرصه‌های تاریخی و تاریخ‌ساز ملت ایران هستند.

اسماعیلی در حاشیه حضور در شعبه اخذ رای تالار وحدت گفت: از کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم تشکر می‌کنم که همراهی خیلی خوبی با ما داشتند. در برنامه هفتم احکام بسیار خوبی را پیش بینی کردیم و اگر این احکام را به خوبی جلو ببریم جامعه فرهنگی هنری رسانه ای، یک دوره ممتاز را تجربه خواهند کرد.

وزیر فرهنگ گفت: استقبالی که از ابتدای صبح شده نشان دهنده این است که اگر فضای همدلی در حوزه فرهنگ حاکم شود، اصحاب فرهنگ پیشگامان انسجام و وحدت ملی هستند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است