میز تیتر صبا | پیمان معادی کارآگاه شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۳:۱۱

میز تیتر صبا | پیمان معادی کارآگاه شد

پیمان معادی در ازازیل حسن فتحی در نقش یک کارآگاه جلوی دوربین رفت.

به گزارش صبا، روزنامه سینما نوشت:پیمان معادی در ازازیل حسن فتحی در نقش یک کارآگاه جلوی دوربین رفت. این یک سریال پلیسی معمایی است که چند ماه پیش کلید آن خورده شد و بازی معادی چندروزی است در آن شروع شده که بعد از افعی تهران دومین حضور پیاپی او در شبکه نمایش خانگی در سال جاری محسوب می‌شود. به نوشته روزنامه سینما، در کست اولیه سریال ازازیل که قرار بود حمیدرضا قربانی بسازد، معادی قرار بود همین نقش را بازی کند که بعد از حضور حسن فتحی، محسن تنابنده برای این نقش درنظرگرفته شد اما سرانجام نقش به معادی رسید. پریناز ایزدیار، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، گوهر خیراندیش و بابک کریمی هم در این سریال بازی می‌کنند.
*** سایت ۳۰نما، از فیلم‌هایی چون تلماسه۲، فضانورد، ریک استانیکی، دوشیزه، عشق زخم می‌زند، پاندای کونگ‌فوکار، خیالی،آرتورشاه، ناکس دور می‌شود، بار کنار جاده، معصوم، سگ‌های خفته، شکارچیان روح: امپراتوری یخ‌زده، آخر شب با شیطان، شرلی، گودزیلا و کونگ: امپراتوری جدید به عنوان بهترین فیلم‌هایی که مارس ۲۰۲۴ پخش می‌شوند، نام برد.
٭٭٭ هفت صبح نوشت: مدتی است پلتفرم‌ها مابین سریال‌های نمایشی‌شان اقدام به پخش آگهی بازرگانی‌می‌کنند، این اتفاق هم دارای نکات تاریک و روشن متعددی است که در مجموع کفه ترازو را به نفع مخاطب و پلتفرم در وضعیت متعادلی قرار می‌دهد.
٭٭٭ به نوشته فیلم‌نیوز، تکلیف سریال رمضان و نوروز شبکه سه مشخص شد و این شبکه برای این دو مناسبت سریال «هفت سر اژدها» ساخته ابوالقاسم طالبی را برای پخش در نظر گرفته ، سریالی که نقش اصلی آن را مجید واشقانی و حمید صفت بر عهده دارند.

یک نظر