بازی در «رستگاری» برایم ارزش یک مدال را داشت | پایگاه خبری صبا
امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۶:۱۹
نفیسه روشن در گفت‌وگو با صبا:

بازی در «رستگاری» برایم ارزش یک مدال را داشت

نفیسه روشن گفت: بازی در سریال «رستگاری» برای من شبیه به دریافت یک مدال است و به این اندازه برایم ارزش دارد...

نفیسه روشن در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا با اشاره به بازگشت خود به تلویزیون پس از پنج سال، تصریح‌کرد: بازی در سریال «رستگاری» برای من شبیه به یک مدال است، چراکه یک نقش اصلی و متفاوت و با کلی هیجان متفاوت را تجربه کردم که برایم خیلی آورده داشت.
وی درباره بازخورد مردم از نقش وی در سریال«رستگاری»، ادامه داد: ارتباط مردم با کلیت سریال و نقش من چه در فضای مجازی و چه در خیابان خوب و رضایتبخش بود. گویا اصلاً از من به عنوان نفیسه روشن توقع بازی در نقش طناز را که شخصیتی بدجنس و منفی بود، نداشتند.

بازیگر سریال‌های «گیلدخت» و«بچه مهندس» درباره دوره تحولی سازمان و موفقیت رسانه ملی در جذب مخاطب گفت: امیدوارم این اتفاق رخ دهد. سریال رستگاری مضمونی ماورایی داشت که ما سال‌ها از آن دور بودیم. در این سال‌ها اصولاً شاهد سریال‌های طنز بودیم که البته این امر نیز درست بوده، چراکه اصولاً مردم نیاز به شاد بودن و خندیدن هم دارند.

روشن افزود: امیدوارم تلویزیون به روزگار سال‌های دهه ۸۰ برگردد که مردم در پارک‌ ملت با اشتیاق سریال‌های«اغما»، «نرگس» و«میوه ممنوعه» را نگاه می‌کردند. من آرزو دارم تلویزیون به آن روزها برگردد، چراکه برخی هنرمندان تنها بازیگر تلویزیون هستند. شرایط به گونه‌ای است که بازیگران با بیکاری دست و پنجه نرم می‌کنند و امیدوارم این اوضاع درست شود و تولیدات به شکل همان سال‌ها برگردد و کارهای باکیفیت زیاد شود.
وی در پاسخ به اینکه آیا امسال کار دیگری برای تلویزیون به شما پیشنهاد داده شده است، گفت: هنوز نه، ولی قطعاً وقتی کار خوبی به هنرمند پیشنهاد شود، از آن استقبال می‌کند. من پس از پنج سال به تلویزیون برگشته‌ام. امیدوارم اتفاق‌‌های خوبی بیفتد و آثار خوب آنقدر زیاد شود که بازیگران نتوانند به‌راحتی بین کارها انتخاب کنند.
بازیگر سریال ماورایی«پنج کیلومتر تا بهشت» در پایان تاکید کرد: امیدوارم دوباره به ساخت سریال‌هایی روی بیاوریم که مردم با عشق، ذوق و هیجان می‌نشستند پای کارها و آن‌ها را می‌دیدند. امیدوارم بیش‌تر روی فیلم‌نامه و موضوع کار شود. معتقدم اگر سراغ موضوع مورد علاقه مردم برویم و مسائل مورد علاقه مردم را منعکس کنیم قطعاً اتفاقات خوبی رخ می‌دهد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • تمساح خونی
  103/089/424/000
 • بی‌بدن
  23/216/662/000
 • سال گربه
  12/073/852/500
 • آپاراتچی
  3/942/182/500
 • پرویز خان
  3/170/587/000
 • نوروز
  2/808/603/000
 • ایلیاجستجوی قهرمان
  2/576/517/500
 • آسمان غرب
  2/174/983/000