موسیقی با حضور نسل آینده پربارتر خواهد بود/ به آنها فرصت ارایه هنرشان را بدهیم | پایگاه خبری صبا
امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۶:۰۰
سیاوش ظهیرالدینی در گفتگو با صبا:

موسیقی با حضور نسل آینده پربارتر خواهد بود/ به آنها فرصت ارایه هنرشان را بدهیم

سیاوش ظهیرالدینی با اعلام اینکه با وجود استعدادهای جوان به آینده موسیقی امیداورست تاکید کرد باید فرصت ارایه برای آنها فراهم شود.

سیاوش ظهیرالدینی موسیقیدان و نوازنده ویولن و ویولن آلتو در گفتگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری صبا درباره وضعیت آموزش موسیقی گفت: خوشبختانه وضعیت آموزش موسیقی روز به روز بهتر از قبل می شود و کسانی که برای آموزش می آیند واقعا این هنر را دوست دارند.

این موسیقیدان با اشاره به اینکه برخی نیز از جنبه سرگرمی به موسیقی نگام می کنند، بیان کرد: البته بعضی از هنرجویان موسیقی را برای سرگرمی انتخاب می کنند که راه این افراد مشخص است زیرا سریع کنار می روند.

این نوازنده ویولن با اشاره به اینکه بسیاری از هنرجویان امروزی عشق و علاقه خاصی به موسیقی دارند، تاکید کرد: من مطمئن هستم که آینده موسیقی با حضور این هنرمندان درخشان خواهد بود. استادان موسیقی باید بیشتر به هنرجویان امروزی توجه کنند زیرا این افراد باهوش هستند و ما باید همه تلاشمان را بکنیم تا راه درست را به آن ها نشان دهیم.

وی افزود: من به نسل آینده خوشبین هستم و می دانم موسیقی با حضور آن ها پربارتر خواهد بود فقط باید شرایطی فراهم کنیم تا از موسیقی دلزده نشوند.

ظهیرالدینی در پایان گفت: همچنین باید شرایطی فراهم شود تا این هنرجویان بتوانند هنر خود را ارائه دهند.

غزاله سعادتی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است