1

معاونت استان‌ها آماده همکاری با جشنواره عمار است/ شناسایی استعدادهای جوان

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان ها، علی دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی در چهارمين نشست شورای عالی بیست‌وسومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌‌ها با اشاره بر ضرورت حمایت از استعدادهای فرهنگی و هنری جوان در سراسر کشور گفت: یکی از وظایف اصلی رسانه ملی شناسایی و حمایت از استعدادهای جوان در سراسر کشور است و در این زمینه معاونت امور استان‌های رسانه ملی آماده همکاری با جشنواره عمار است.

وی ادامه داد: بخشی از خلاق‌ترین هنرمندان ما در استان‌ها ساکن هستند که در جشنواره عمار نيز حضور دارند از این رو با توجه به اینکه یکی از اصلی ترین رسالت ها و وظایف شبكه های استانی صداوسيما شناسایی استعدادهای جوان در استان‌ها است، با ایجاد زمینه‌های همکاری می‌توان به این ظرفیت فزاینده توجه ویژه ای داشت.

معاون امور استان‌های رسانه ملی یکی از بزرگترین سیاست‌های رسانه ملی را تمرکز زدایی و تحقق عدالت رسانه ای برشمرد و تصریح کرد: یکی از موارد تحقق این امر همکاری نزدیک بین جشنواره های کشوری است.

در ادامه این نشست گزارش اقدامات کمیته هاى بین‌الملل، مردمی، رسانه ازسوى مهدى يادگارى، نادر طالب زاده، بيژن مقدم و همچنین اقدامات ستاد استانی جشنواره از سوی ملا احمدى مدیرکل مرکز اردبیل بيان و پیشنهادهای اعضا مورد بررسی قرار گرفت.

بيست‌وسومين دوره جشنواره توليدات مراكز صداوسيما در تابستان ٩٩ در اردبيل برگزارخواهد شد.

انتهای پیام/