آثار سمیرا اسکندرفر روی دیوار گالری «اکنون» می‌رود/ آغاز نمایش مجازی | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۰۶

آثار سمیرا اسکندرفر روی دیوار گالری «اکنون» می‌رود/ آغاز نمایش مجازی

آثار نقاشی سمیرا اسکندرفر در صفحه مجازی گالری اکنون به نمایش درآمده و از 12 اردیبهشت ماه به شکل فیزیکی در این گالری روی دیوار می رود.

الناز رجبیان مدیر گالری «اکنون» در گفتگو با خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری صبا، درباره نمایشگاه آثار سمیرا اسکندرفر در این گالری بیان کرد: «هیچ مایی درکار نیست» عنوان نمایشگاهی از آثار نقاشی سمیرا اسکندرفر است که با همکاری گالری «طراحان آزاد» و گالری های شیراز به شکل مجازی در صفحه گالری اکنون در اینستاگرام به نمایش درآمده است.

وی افزود: نمایش آثار این هنرمند از روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه در فضای مجازی گالری اکنون آغاز شده است و از روز جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه نیز آثار این نمایشگاه را به شکل فیزکی در گالری اکنون در شهر اصفهان برگزار خواهیم کرد.

این مدیر گالری همچنین درباره شرایط بازدید از این نمایشگاه اظهار کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط بازدید از نمایشگاه به شکل فیزیکی به شکل محدود و با رعایت همه جوانب بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی خواهد بود.

رجبیان درباره آثار توضیح داد: این آثار شامل ۶ تابلو بسیار بزرگ در ابعاد ۲ متر در ۲ متر است که شامل آثار رئال و پرتره های مفهومی برگرفته از یک شعر است.

وی درباره نوع همکاری دو گالری «طراحان آزاد» و گالری های شیراز بیان کرد: این آثار پیش از این در گالری طراحان آزاد به نمایش درآمده بود و به پیشنهاد این گالری، زمستان سال گذشته در گالری های شهر شیراز به نمایش درآمد واکنون با توجه به استقبال مخاطبان اصفهانی از آثار سمیرا اسکندرفر من درخواست کردم که این نمایشگاه در گالری اکنون اصفهان نیز به نمایش گذاشته شود.

مدیر گالری «اکنون» در پایان مدت زمان برگزاری این نمایشگاه به شکل فیزیکی در گالری اکنون را دو هفته و تا ۲۴ اردیبهشت ماه اعلام کرد.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است