مسعود صادقلو صدمین کنسرت خود را روی صحنه برد/ اجرای ۲ قطعه برای اولین‌بار | پایگاه خبری صبا
امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۰۴
صبا گزارش می‌دهد؛

مسعود صادقلو صدمین کنسرت خود را روی صحنه برد/ اجرای ۲ قطعه برای اولین‌بار

مسعود صادقلو شب گذشته 31 خرداد در اولین شب از تور کنسرت تهران خود در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار موسیقی صبا، سالن نمایشگاه بین المللی تهران شب گذشته ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ بار دیگر میزبان مخاطبان مسعود صادقلو خواننده موسیقی پاپ بود؛ اجرایی که صدمین سانس کنسرت این خواننده بود.

صادقلو در دو سال‌ گذشته توانسته است که با بیش از ۸۰ سانس کنسرت در خارج از تهران، بیشترین آمار اجرای زنده در شهرهای مختلف کشور غیر از پایتخت را داشته باشد.

کنسرت شب گذشته که بخشی از تور کنسرت این خواننده جوان بود، همراه با گروه نوازندگانی که با کمی تغییر در نفرات بود روی صحنه رفت. اعضای گروه نوازندگان این اجرا شامل اشکان دباغ رهبر ارکستر، ایمان توسلی گیتار الکتریک، رسول ماهکی گیتار بیس، پیمان لطیفی درامز، اردلان کاظمی لانچ پد، پویا خمی پرکاشن، امین عطایی ویولن، امین واحدی ویولن، وحید عویدی گیتار، علیرضا مهدیزاده ساکسیفون و نغمه مراد ابادی تار بودند.

مسعود صادقلو در سانس دوم کنسرت خود قطعه‌های «نیمه گمشده»، «رفت»، «مسکن»، «دیوونه بازی»، «زده بارون»، «خلوت»، «یار قدیمی»، «آخر شب»، «شب‌آهنگی»، «بی آرایش»، «حالا حالاها»، «چتر»، «دختر»، «بی عاطفه»، «دوا درمون»، «دورهمی» را اجرا کرد که از بین آن‌ها دو قطعه «شاهکار» و «دوا درمون» جزو قطعه‌های تازه این خواننده بودند. در این میان برخی از قطعه‌ها ۲ بار با همخوانی و استقبال طرفداران اجرا شد.

مسعود صادقلو شب گذشته سعی داشت که بیشتر به اجرای قطعه‌های شاد خود بپردازد و کمتر قطعه‌های غمگین را اجرا کرد؛ او از ابتدای اجرا ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کرده بود، به شکلی که عمده سالن از ابتدا با قطعه «نیمه گمشده» تا پایان کنسرت که قطعه «مسکن» برای بار دوم خوانده شد، یک صدا با او همخوانی می‌کردند.

قطعه‌ «زده بارون» که فرمی متفاوت در بین آثار موسیقی پاپ دارد، یکی از محبوب‌ترین قطعه‌های کنسرت صادقلو بود که در مجموع ۴ بار توسط خواننده و مخاطبان خوانده شد و در اولین مرتبه به صورت کامل و بدون دخالت خواننده توسط حاضران در سالن اجرا شد.

کنسرت شب گذشته صادقلو میزبان سه نفر از فعالان اینستاگرامی ازجمله هومن ایرانمنش، محمدامین کریم‌پور و شیخ حسین شاهرخ نی بود که در ردیف اول سالن به تماشای اجرای این خواننده نشسته بودند.

کنسرت پس از یک ساعت و ۴۵ دقیقه اجرا، با اجرای یک کار ترکیبی از دو قطعه «زده بارون» و «دورهمی» به پایان رسید و مخاطبان مسعود صادقلو تا آخرین لحظه روی صندلی‌های خود نشسته بودند و این خواننده و گروه نوازندگان او را تشویق می‌کردند.

پس از اتمام کنسرت زمانی که از راه پله‌های سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران پایین می‌آمدید، شاهد یک پسر جوان به همراه خواهرش بودید که بدون استیج و ارکستر و تنها با یک آکاردئون قطعه‌هایی از خوانندگان مختلف موسیقی پاپ مانند محمد علیزاده، محسن یگانه و گروه سون را اجرا می‌کردند.

محمد کفیلی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است