«زمزمه‌های گمشده در دوردست» در راه جشنواره استرالیایی | پایگاه خبری صبا
امروز ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

«زمزمه‌های گمشده در دوردست» در راه جشنواره استرالیایی

فیلم مستند «زمزمه‌های گمشده در دوردست» راهی جشنواره راهی جشنواره کالر تیپ استرالیا شد.

مستند «زمزمه‌های گمشده در دوردست»

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، فیلم مستند «زمزمه های گمشده در دوردست» به کارگردانی منصور فروزش و تهیه کنندگی مهدی دزفولی و منصور فروزش محصول مرکز مستند سوره به ششمین جشنواره بین المللی فیلم کالرتیپ استرالیا راه یافت.

جشنواره کالر تیپ به‌ عنوان یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین جشنواره‌های فیلم در نیمکره جنوبی و همچنین یکی از بزرگترین رقابت‌های فیلم چند فرهنگی آسیا-اقیانوسیه است که هنر و فرهنگ جهانی را از طریق فیلم ترویج می‌کند و دیدگاه خلاقانه فیلمسازان سراسر جهان را به نمایش می‌گذارد و به زودی به یکی از بزرگترین رویدادهای نمایش فیلم در دنیا تبدیل خواهد شد.

مستند «زمزمه‌های گمشده در دوردست»

این جشنواره یکی از معدود جشنواره‌هایی است که پذیرش، ورود و گواهینامه تضمینی برای همه فیلمسازان حاضر در جشنواره صادر می‌کند. طی ۶ سال گذشته بیش از چهارهزار فیلمساز در بخش های مختلف از این جشنواره جایزه گرفته اند و به صورت حضوری و آنلاین ۴ نوامبر برابر با ۱۳ آبان ماه به‌وسیله بنیاد فیلم کالرتیپ با نمایش زنده فیلم های منتخب در بریسبون استرالیا برگزار می شود.

مستند سینمایی «زمزمه های گمشده در دوردست» پیش از این در بخش جنبی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»، بخش مستند سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و به مشاهده ای از وضعیت پناهجویان در کمپ های صربستان می پردازد.

پخش بین الملل این فیلم بر عهده مرکز بین الملل سوره است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است