نقد «فیروزه» در «باغ هنر» | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

نقد «فیروزه» در «باغ هنر»

برنامه‌ رادیویی «باغ هنر» كه از شنبه تا چهارشنبه از رادیو ایران پخش می‌شود.
به گزارش صبا به نقل از شبکه رادیویی ایران، وحید بیات تهیه کننده برنامه «باغ هنر» در رادیو ایران اعلام کرد: امروز سه شنبه هفدهم آبان قطعه «فیروزه» اثر اهورا ایمان در برنامه «باغ هنر» نقد و بررسی می شود.
او ادامه داد: محمدرضا طغرل جردی با نام هنری اهورا ایمان، شاعر، ترانه‌سرای معاصر و خواننده ایرانی است. او در این عرصه با افرادی همچون بابک بیات، احسان خواجه امیری، علیرضا قربانی، محمد اصفهانی، حمیدرضا حامی، مجید اخشابی، ناصر عبداللهی، مانی رهنما، فریدون شهبازیان، رضا صادقی و همایون شجریان همکاری داشته‌ است. «معصومیت از دست رفته»، «وفا»، «شکرانه»، «سام و نرگس» و «خاکستر و باد» فیلم‌ها و سریال‌هایی هستند که اهورا ایمان ترانه‌سرایی تیتراژ آن‌ها را برعهده داشته‌ است.
بیات در پایان اظهار کرد: در «باغ هنر» سه شنبه هفدهم آبان با حضور مرتضی لطفی آهنگساز، خواننده و معلم آواز، خلیل شفیعی شاعر و منتقد، مرتضی غلامی کارشناس آواز و وحید طاهرخانی ترکیب و ساز قطعه «فیروزه» نقد فنی و محتوایی می شود.
«باغ هنر» از شنبه تا چهارشنبه با اجرای شهاب شهرزاد از رادیو ایران پخش می‌شود و سه‌شنبه‌ها به نقد موسیقی روز اختصاص دارد.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است