امیدواریم کنسرت استاد انتظامی شروعی برای کنسرت‌های دیگر خالقان آثار ماندگار باشد | پایگاه خبری صبا
امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۶:۱۴
مدیرکل دفتر موسیقی:

امیدواریم کنسرت استاد انتظامی شروعی برای کنسرت‌های دیگر خالقان آثار ماندگار باشد

محمد اله‌یاری مدیرکل دفتر موسیقی درباره کنسرت مجید انتظامی تاکید کرد که امیدواریم این برنامه‌ها شروعی باشند تا هم ایشان و سایر اساتیدی که آثار ماندگار دارند، دعوت مردم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بپذیرند.

به گزرش خبرنگار صبا، محمد اله‌یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره کنسرت «همراه با خاطره‌ها» به رهبری مجید انتظامی که شامگاه شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ پس از اجرا در پنج شب متوالی، به کار خود در تالار وحدت پایان داد، گفت: سال ۱۴۰۰ بعد از روی کار آمدن دولت، جزو اولین دیدارهای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که در هفته دفاع مقدس داشتند، با استاد مجید انتظامی بود. ایشان به منزل استاد رفتند، احوال‌پرسی و تقاضا کردند که موسیقی‌های فیلمی را که بعد از انقلاب اسلامی تولید کرده‌اند و مردم خیلی از خاطرات دفاع مقدس را با موسیقی‌های‌شان دارند، باز اجرا کنند، به خصوص برای نسل جدید که آن روزها نبودند و کم‌تر با این آثار خاطره دارند.

او ادامه داد: گفت‌وگوها با استاد انتظامی در سال ۱۴۰۱ ادامه یافت و ایشان قرار بود که این اجراها را سال گذشته روی صحنه ببرند که باتوجه به مهیا نبودن شرایط و حال نامساعد استاد، اتفاق نیفتاد. درنهایت قرار ما با استاد انتظامی به یک تا سه شب اجرا در سال جاری بود، وقتی قرار شد این اجراها در آذرماه روی صحنه روند، باتوجه به استقبال مردم و تمام شدن بلیت‌های سه اجرا بلافاصله پس از باز شدن سایت بلیت‌فروشی، تمدید شد و نهایتا پنج شب با حضور گسترده مردم علاقه‌مند به آثار استاد انتظامی و نسل جدید برگزار شد. وزارتخانه دعوت خوبی از اعضای هیات دولت و قوه‌های دیگر کرد و در این پنج شب شاهد حضور مسئولان هم بودیم.

مدیرکل دفتر موسیقی در پایان تاکید کرد: در حال حاضر باتوجه به استقبال از آثار استاد همچنان وجود دارد، مشغول رایزنی با بنیاد رودکی و استاد انتظامی هستیم تا ببینیم در دی ماه هم، باتوجه به شرایط جسمی‌شان، آمادگی رهبری مجدد ارکستر را دارند؟ امیدواریم این برنامه‌ها شروعی باشند تا هم ایشان و سایر اساتیدی که آثار ماندگار دارند، دعوت مردم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بپذیرند و برای خلق آثار جدید و بازاجرای آثار قدیمی روی صحنه روند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • تمساح خونی
  103/089/424/000
 • بی‌بدن
  23/216/662/000
 • سال گربه
  12/073/852/500
 • آپاراتچی
  3/942/182/500
 • پرویز خان
  3/170/587/000
 • نوروز
  2/808/603/000
 • ایلیاجستجوی قهرمان
  2/576/517/500
 • آسمان غرب
  2/174/983/000