«خواهر من قاتل زنجیره‌ای» روانه بازار شد/ داستان رازآلود یک زن | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۸

«خواهر من قاتل زنجیره‌ای» روانه بازار شد/ داستان رازآلود یک زن

رمان «خواهر من، قاتل زنجیره ای» نوشته اوینکان بریثویت به تازگی از سوی نشر «نون» منتشر شده است.

به گزارش خبرنگار ادبیات خبرگزاری صبا، رمان «خواهر من، قاتل زنجیره ای» نوشته اوینکان بریثویت با ترجمه میلاد بابانژاد و الهه مرادی به تازگی از سوی نشر «نون» منتشر شده است.

در معرفی این کتاب می خوانیم: «اوینکان بریثویت، نویسندهٔ جوان بریتانیایی در اولین کتابش فضایی متفاوت را تجربه می‌کند. «خواهر من، قاتل زنجیره‌ای» رمانی راز آلود و معمایی است که در فضایی با چاشنی طنز و هیجان به وقوع می‌پیوندد و از سایر رمان‌های هم‌ژانرش متمایز است. همین تمایز است که به مذاق خوانندگان و منتقدان خوش آمده است.

بریثویت برای این رمان نه‌ تنها جایزه بهترین کتاب معمایی لس‌آنجلس تایمز را از آن خود کرده، بلکه از یک طرف نامزد جایزهٔ بوکر و بهترین رمان ادبیات داستانی زنان شده و از طرف دیگر نامزد جایزه بهترین رمان دلهره‌آور/ معمایی و همچنین بهترین کتاب اول از دیدگاه خوانندگان گودریدز شده است.»

در خلاصه داستان این رمان آمده است: «کورید، خواهر بزرگ‌تر آیولا، همیشه مسئولیت مراقبت از او را بر دوش خود احساس می‌کند. آیولا خواهری است که زیبایی‌اش زبانزد خاص و عام است، اما مردانی که وارد زندگی‌اش می‌شوند به سرنوشت خوبی دچار نمی‌شوند و کورید از این راز به ‌خوبی آگاه است. اما وقتی پای دکتری که عاشقش است وسط می‌آید آیا باز هم می‌تواند او را به سمت آینده مبهمش رهسپار کند؟»

کتاب «خواهر من، قاتل زنجیره ای» با قیمت ۴۵ هزار تومان از سوی نشر نون در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

فاطمه حامدی خواه

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است